Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Blokace od providera

Blokace od providera

14.03.2012 13:26
ověřen
příspěvků:206

Jen pro síťové machry
2 problémy:

1, koupil jsem nový router od tplinku ... ale když se chci přes ntb (w7 64bit) kouknout na nastaveni tak mi to píše rovnou že jsem špatně zadal heslo ...

nejde mi to ani přes chrome, firefox, ie

čekal bych problém na routeru ale na ostatních pc se tam dostanu normálně

co nastane když napíšu 192.168.1.1 je vidět zde: http://i.imgur.com/b7Npe.png nevyskočí mi tabulka, prostě rovnou tohle. Když jsem schválně na pc zadal špatně heslo tak automaticky se otevřela tabulka znova.

ofic. forum radši neodpovídají

hw, sw i firmware aktualizovaný, nepomohlo

smazat historii, cookies, ccleaner, nepomohlo

2, ale o to horší problém je, že od té doby co máme ten nový router tak provider s radostí odpojuje přípojku, jejich systém když detekuje přes 2500 připojení aktivních během 15 minut, tak připojku odpojí, nebo když je pc zavirované

už tak tyden zkouším, mám teď připojené jen ntb, viry na 100% nejsou, už mi to jelo 2 dny (klasika, im, fb, internet, forum, nic zvláštního) chtěl jsem si na chvíli zahrát open ttd po netu, ale provider mi v tom začal bránit, připojil jsem se už jsem chvíli i hrál ale zase to vypl, není to jen openttd, zkoušel jsem i ostatní hry, prostě když začnu hrát online tak to vypne, během toho když jsem byl připojený, kontroloval jsem přes cmd, netstat -s, počet aktivních připojení, nebylo ani 100 natož 2500, měl jsem puštěný i wireshark, když jsem nic nedělal, měl vypnuté všechny programy a zjišťioval jestli to nedělá nějaký vir, ale nic

provider má systém sice pěkný, ale k ho.. ničemu, nedokáže jim říct co to blokuje, prostě to blokne a hotove, a starej se, už mi došly nápady a nervy, nějaké rady? první nebo druhý?

http://www.sekr.tym.cz/upload/test/test.zip zde jsou testy wireshark bez a s filtrem udp

14.03.2012 16:07
příspěvků:1 279

Tak pokud nejdou jen některé aplikace, tak se blokuje většinou konrétní port, či porty, které tyto aplikace používají, takže pokud změníte porty, mělo by to být v pořádku (třeba HTTP protokol používá implicitně port 80 a HTTPS port 443 apod.)

Jinak co se toho hesla do routeru týče, tak ho stačí zresetovat (někde na něm bude takovej zamačkávací malej čudl - tak ten chco chce chvilku podržet)

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
14.03.2012 17:49
příspěvků:5 728

nemels na ip 192.168.1.1 driv jiny router? nebot jsis mohl ulozit hesla z predchoziho (bud promazat cookies a dalsi ulozena hesla a nebo by melo stacit zmenit na routeru heslo na to ktere mel ten predchozi router).

Ohledne problemu s providerem kontaktovat primo providera

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.03.2012 19:02
ověřen
příspěvků:206

<fieldset><legend>nonstopPC</legend>Tak pokud nejdou jen některé aplikace, tak se blokuje většinou konrétní port, či porty, které tyto aplikace používají, takže pokud změníte porty, mělo by to být v pořádku (třeba HTTP protokol používá implicitně port 80 a HTTPS port 443 apod.)

Jinak co se toho hesla do routeru týče, tak ho stačí zresetovat (někde na něm bude takovej zamačkávací malej čudl - tak ten chco chce chvilku podržet)

Ty porty vysvětlujou to že mi některé stránky jdou a některé ne. U všeho se ale port změnit nedá ne?

router- já nemám problém s tím že bych to zapomněl, já ho znám, ale mě nevyskočí tabulka abych ty udaje mohl zadat, na pc a ostatních strojích, dokonce i na mobilu se tam dostanu, ale na mém ntb ne

<fieldset><legend>radeksima</legend>nemels na ip 192.168.1.1 driv jiny router? nebot jsis mohl ulozit hesla z predchoziho (bud promazat cookies a dalsi ulozena hesla a nebo by melo stacit zmenit na routeru heslo na to ktere mel ten predchozi router).

Ohledne problemu s providerem kontaktovat primo providera

router- už jsem zkoušel dát stejné přih. udaje jak u starého nepomohlo to, ani ty cookies to už jsem nahoře psal

provider je ze mě na nervy protože mi nedokáže on poradit, pořád ty samé kecy

už jsem ale došel do místa takového, že net v pohodě jede, ale když zapnu JAKOUKOLIV online game tak to provider vypne a já musím znova volat, předtím když jsme měli starý router tak jsem mohl hrát jak jsem chtěl, dělá to router ale co tam nastavit, když je nastavení stejné jak u starého?

15.03.2012 00:51
příspěvků:1 279

Problém nejspíš bude v nastavení routeru, takže pokud se tam dostanete z jiného PC, není co řešit ne?

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
15.03.2012 05:48
ověřen
příspěvků:206

Proto se ptám, co nastavit? Všechno je vypnuté.

15.03.2012 07:12
příspěvků:5 728

kdyz zapnes hru a hra se ti po par sekundach odpoji, nestaci ten router vypnout a zapnout? Setkal jsem se u tplinku se sekajicim se routerem kdyz se uploadovalo. Ale jesli vse jede jinak ok, tak bych hledal problem spis u providera. Zkus treba i vypnout firewall v routeru a napis co mas za typ.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
15.03.2012 07:17
ověřen
příspěvků:206

tenhle TL-WR841ND, no ten firewall zkusim

tak já teď zapnu hru, začnu hrát, a když se to vypne tak zkusim zapnout vypnou, když ne tak to bylo firewallem

e: to seknuti routeru probíhá jak? ledky zamrznou nebo ne?

jedu 10 minut na online

tak jsem asi blbec, nebo já nevím, nic jsem neměnil, ale prostě to zatím jde

15.03.2012 15:36
příspěvků:1 279

Pokud nevíte jak a co se v routeru nastavuje, tak bych se do toho asi moc nehrabal:-) Pak je ale zase těžké přijít na to, co ten problém způsobuje....

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace