|<<2>>|

blbne internet... HELP

01.12.2012 08:42
příspěvků:4

zdravím,mám stolní PC, internetové připojení optickým kabelem od Rio Media.Po instalaci aktualizací z Windows Update mi přestal fungovat internet.Ikona přístupu k netu zobrazuje pouze žlutý trojúhelník.Pokoušel jsem se obnovit spojení pomocí funkce "Odstranit potíže" a vypsalo mi to že je problém s konfigurací IP adresy.Ta je však přidělována automaticky,takže tam není co konfigurovat.Zavolal jsem na servis Rio Media a tam mi řekli že od nich internet jde,potíž je tedy na mé straně.Zkusil jsem i obnovení systému a nic...

Kde je ten zakopaný čokl ?

01.12.2012 10:22
příspěvků:5 728

zkousels restartovat modem(pokud mas optiku az do bytu)? zkousels zapojit jine zarizeni? Obnovu systemu do predchoziho stavu jsi zkousel, zda net pote pojede?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.12.2012 10:50
příspěvků:4

modem jsem taky restartoval,je na něj připojená telka a telefon,ty fungují v poho,obnova systému nepomohla.Aktualizace tam zůstaly

01.12.2012 14:02
příspěvků:5 728

a jiny pc jsi zkousel?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.12.2012 14:19
příspěvků:4

takže opraveno,pomohl nástroj "kontrola chyb jednotky". Klasika,největší problém opraví nejjednodužší zásah.....

|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace