Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > bezdrátový set - klávesnice + myš

bezdrátový set - klávesnice + myš

14.09.2010 08:56
příspěvků:1

Ahoj mám nově pořízenou bezdrátovou sadu microsoft wireless desktop 3000. Ze začátku vše fungovalo ok, ale pak přestala fungovat myš. Myš svítí, ale nereaguje na pohyb a klikání.

Zkusil jsem dát vysílač/přijímač do jiného USB portu, ale nefungtovalo. Zkusil jsem restart pc ale též nefungovalo. Zkusil jsem odinstalovat a a znovu nainstalovat, ale taky nefungovalo (registry, které mají co dočinění jsem nemazal).

Budu vděčný za jakoukoliv radu, kde by mohl být problém.

používám W7 Pro 32bit

16.09.2010 13:00
příspěvků:118

Zkusit myš spojit s přijímačem ručně (zespoda myši bývá "tlačítko" na spojení a na přijímači též, tak obě stisknout) když ani tohle nepomůže -> reklamace

08.11.2010 11:07
příspěvků:10

heh měl jsem uplně stejný problém, akorát mi nejela ani klávesnice, reklamoval jsem to

Servis notebooků Acer mi pomůže s opravou mého notebooku a také jsem často potřeboval službu obnova dat . Vlastním nadupaný notebook Acer
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace