Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > Avast - podpis kontroly emailů.

Avast - podpis kontroly emailů.

23.02.2017 20:05
příspěvků:101

Dobrý den.

Mám Win 10 a používám antivir Avast internet Security.

Ve složce "Obecné" mám zatržítko před Do emailů přidávat podpis programu Avast.

V odeslaných emailech se u mne však tento podpis nikde nevyskytuje.

Prosím o radu, kde mám nastavení zkontrolovat.

Děkuji.
Jan Jakubec

23.02.2017 20:52
ověřen
příspěvků:2 090

Zkontroluj si to u příjemce, v odeslaných to být nemusí.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
23.02.2017 21:32
příspěvků:101

Příjemce mne na to právě upozornil.

23.02.2017 21:42
ověřen
příspěvků:2 090

Odesíláš emaily z prohlížeče? Pokud ano, z jakého?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
23.02.2017 23:06
příspěvků:101

Emaily posílám ze Seznamu.

24.02.2017 02:33
ověřen
příspěvků:2 090

A prohlížeč?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.02.2017 11:44
příspěvků:101

Google Chrom.

24.02.2017 12:33
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud ti nikdo neodpoví, zeptej se na podpoře Avastu - https://www.avast.com/cs-cz/support

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.02.2017 14:51
ověřen
příspěvků:2 090

Trochu jsem to prolezl a zjistil jsem, že pokud používáš emailovou schránku Seznam.cz, tak ta má vlastní ochranu (ESET). Je to mj. napsané pod každým emailem až dole vpravo. Tedy velmi pravděpodobně tam ten Avast nepustí.

Takže ten podpis programu Avast se patrně objevuje jen u emailů, které jsou odeslány prostřednictvím nějakého emailového klienta, nejčastěji Outlooku, Thunderbirdu a dalších.

Jiný důvod mě nenapadá.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.02.2017 14:54
ověřen
příspěvků:4 972

U Outlooku jsem to používal, ale musel na to být doplněk. Schránku jsem měl na Seznamu i Centrum. Ale je to řada let.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.02.2017 14:56
ověřen
příspěvků:2 090

Však tam doplněk je: Avast Internet Security je doplněk, ne antivir, jak píše tazatel

Asi všichni víme, že antivir je Avast!.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.02.2017 14:59
ověřen
příspěvků:4 972

Myslím doplněk na to aby se příjemci zobrazila ta správa o kontrole.

Něco v tom smyslu: Tato zpráva byla zkontrolována Antivirem Avast"

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace