Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > ASUS A6000KM Nestartuje

ASUS A6000KM Nestartuje

03.09.2012 13:44
příspěvků:3

Dobry den od meho otce se mi dostal do rukou tento notebook at si ho opravim prodam na nahradni dily atd. ja bych si ho ale rad nechal aspon do skoly a podobne. problem se tyka toho ze pri zapnuti notebooku at ze site ci z baterie se notebook sice zapne rozsviti se kontrolky rozbehne se mechanika a disk a to je asi vse . monitor se nerozsviti vetracek nejede a vzdy kdyz zapnu po3 sekundach se notas jednoduse vypne. sem zoufali kdyby to byl pc poradim si ale s notebooky zkusenosti nemam a prave proto se obracim na vas a timto vas poprosil o pomoc . notebook byl servisovany pry problem s chlazenim a deskou jenze nejbizarnejsi na tom je ze timto asi nebude protoze vcera z niceho nic naskocil a slapal jak hodinky dnes rano ale opet ty same priznaky ... na notebooku je instalovan win7 ultimate 32bit a 1 gb ram jinak je notas v puvodni konfiguraci dekuji moc jestli se kdokoliv pokusi se mi pomoct

03.09.2012 14:02
příspěvků:5 728

muze to byt cimkoliv, napr. grafika nebo procesor muze potrebovat reball a reflow, muze byt spatny zdroj, muze byt spatny prevodnik v notebooku,.... do oprav bych se nehrnul, nevyplati se

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.09.2012 14:03
příspěvků:3

kdyby tak ale bylo vcera by se nezapnul a normalne bych na nem nepracoval

03.09.2012 14:21
příspěvků:5 728

v tom pripade rozebrat, vycistit, mrknout jestli neni nejaky kondenzator v haji,... ale stejne si myslim, ze tam bude nejaka neopravitelna zavada (=zavada, ktera vyjde draz, nez je cena notebooku).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.09.2012 14:28
příspěvků:3

rozebrano vycisteno jak novy jen mi nekdo vysvetlete jaktO ze to vcera jde a dnes ne sem zoufalej

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace