Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Assassins Creed - Unity - konfigurace

Assassins Creed - Unity - konfigurace

23.05.2015 05:41
příspěvků:21

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat na něco ohledně her všeobecně.

Mám tuto sestavu -
Intel Core I7 3770K 3,50GHZ
Nvidia GeForce GTX760
8GB RAM
Kingston HDD device SSD

Při této konfiguraci, když si třeba zapnu tuto hru Assassins Creed - Unity , tak mi v tom obrazu problikává, asi víte o co se jedná, nemám nastavené detaily nna maxim a rozlišení na max a hra je malinko trhavá. V čem může být problém, který článek na mém pc by to mohl způsobovat? Nebo stačí jen něco přenastavit v nastavení hry, případně grafiky ?

Tuto otázku směřuji na všecky hry, ne jenom na tuto.

Díky
David

24.05.2015 09:26
ověřen
příspěvků:442

"tak mi v tom obrazu problikává, asi víte o co se jedná"

Z popisu se to nedá poznat. Každopádně bych zkusil nainstalovat nejnovější ovladače, případně druhý nejnovější (před instalací odinstalovat stávající z PC).

Taktoval jsi ten procesor? Může být přetaktován na nestabilní hodnoty.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
24.05.2015 10:11
ověřen
příspěvků:1 873

Dělá to jen tahle hra ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.05.2015 17:54
příspěvků:21

Dělají to všechny, třeba i stará mafia 1 :-)

24.05.2015 17:55
příspěvků:21

Jinak jsem nic netaktoval.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace