Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > asi neřešitelný problém

asi neřešitelný problém

19.08.2014 16:54
příspěvků:3

umel by nekdo poradit prosim?zahadnym spusobem mi exnul disk v notasu.nechce nastartovat win,vzdy se mi to sekne pri nacitani woken ve stejne chvily.oprava nejde.vlest na ten disk taky nejde ani z ubuntu zformetovat nejde.a nikdo nevi co s tim.pochopitelne jsem byl tak blbej a neudelal recovery disk.jedine co jde je wrazit tam win7 a instalovat ale seknu se pri poadavku na ovladace ktere nemam.mnel by nekdo radu pro blby jako jsem ja? dekuju predem

Zemčus
20.08.2014 05:56
příspěvků:5 728

Na jaky ovladace? Jeatli se nedostanes na disk ani z ubuntu a nejdr formatovat, tak ti proste odesel :-)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
20.08.2014 12:13
příspěvků:3

divny ale je,ze ten disk nabutuje.wokna nacitaj ale v tesne pred nactenim,zamrzne.no a disk jsem taky vymenil,mam jden nahradni a tam to dela pri instalaci to same...daji se nekde stahnout nejake univerzalni ovladace?

Zemčus
20.08.2014 18:43
příspěvků:5 728

nevím co máš za ntb :-)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
21.08.2014 15:37
příspěvků:3

no zadný dělo to není ale i tak bych ho rad rozfachal :-D je to acer,aspire 5750G,PCU intel core i5 2430M 2.4GHz with turbo boost up to 3.0GHz,grafika NVIDIA GeForge GT 520M up to 2741 MB TurboCache,HD LED LCD 15,6" ,4 GB DDR3 memory,1000GB hdd,DVD-Super Multi DL drive,Acer Nplify 802.11 b/g/n ,6 celi Li-ion batery ,HDMI vystup,HD webkam,card reader multi in 1. a original tam byly win 7 home premium. vic jsem nevycetl.vim ze o windousy co tam byby jsem nejspis prisel ale kdyby se nasla aspon nejaka mala rada kde bych mohl sehnad ovladace,treba nejake univerzalni,tak bych byl moc vdecnej.

Zemčus
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace