Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > asi je něco s grafikou

asi je něco s grafikou

05.02.2013 16:20

(účet zrušen)
příspěvků:261

Ahoj

když hraji the sims 3 , mafii 2 , nfs shift 1,2 tak při pohybu do stran jsou vidět takový ty obnovovací čáry dělá to i v integrované grafice intel HD graphics 3000 .

ovladače na nvidii mám nejnovější ...
dá se st ím něco dělat ?
díky

05.02.2013 16:45
příspěvků:17

Hm Nwm ani nerozumím co říkáš zkus to více upřesnit de asi že to se načítá svět nebo chyba v počítači či texture chyba. Každopádně líp to popis a pak se ti ozvu zatím čau

Infopchelper

05.02.2013 17:13

(účet zrušen)
příspěvků:261

Představte si když přeinstalujete windows a nemáte ovladače na grafiku . jdete na internet a scrollujete a on tam jakoby vyjíždí ten obraz zezdola nahoru . když nainstalujete ovladače tak to nevidíte . ve hře mám takovýto problém akorát že to není zas tolik vidět ale je vidět zkrátka to jak tam ty obrázky nabíhají . detaily mám na nejvyšší všecko zapnuté .

snad to pomůže

05.02.2013 17:18
příspěvků:5 728

to mozna bude ten problem, zkus snizit detaily, dost mozna to grafika nezvlada vykreslovat.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
05.02.2013 17:30

(účet zrušen)
příspěvků:261

taky mě to mohlo napadnout . teď si přijdu jak nějaký malý kluk co si myslí že počítač je monitor ...

díky moc

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace