Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > ALFACOMP

ALFACOMP

11.07.2012 11:45
příspěvků:3

Zdravím, včera jsem si objednal u alfacomp sestavu PC a chtěl bych se zeptat, jelikož mají všechno na skladě až na monitor tak bych se chtěl zeptat někoho kdo už obchodoval na tomhle eshopu a taky zrovna neměli to co chtěj na skladě a musel čekat tak by mě docela zajímalo jak dlouho musel čekat to je první otázka a druhý co si otomhle eshopu myslíte? jelikož jak jsem četl nějaký diskuze tak to tam všichni chválili že to je bezva , že se snaží zákazníkům vyhovět co nejlíp apod...

Včera když jsem tedy objednal tu sestavu tak jsem si všiml že jsem objednal blbou skříň no tak jsem jim tam ještě napsal zda to pude změnit asi o hodinu pozdějš mi poslali novej email s novym potvrzením objednávky takže to změnili to jsem měl docela radost ale když jsem jim psal 2 emaily včera odpoledne a dneska ráno ohledně toho jak dlouho se čeká na ten monitor kterej nemají na skladě a za jak dlouho by to mohlo přibližně dojít ke mě domů tak mi zatim ani neodepsali takže jako nevim co si o nich mam myslet...

Kdyby aspoň napsali něco ve stylu že nevědí přesně kdy dojde ale třeba nejpozdějš do 3 dnů nebo něco takovýho ale oni radši ani neodepisujou tak fakt nevim co si otom mam myslet...

11.07.2012 11:57
příspěvků:5 728

je mozny ze tvuj mail jim dosel do spamoveho kose. Respektive odepisou jak dojdes na radu. Nejlepsi je vzdy zavolat.

Jedna se o jeden z tech lepsich obchodu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
11.07.2012 12:14
příspěvků:3

To bych řekl že ne, když první email který jsem jim psal byl bez problémovej...

Tak jasný že je lepší zavolat ale přeci jen to je zadarmo přes email...

A jen bych se chtěl ještě zeptat jak jsem koukal tak ten monitor kterej chci já není v žádnym z jejich obchodů tak to budou asi objednávat od výrobce nemáš nějakou představu jak dlouho by to mohlo trvat?

11.07.2012 12:20
příspěvků:5 728

Od vyrobce to objednavat nebudou, ale z nejakyho velkoskladu spis. Vetsinou to trva 1-3 dny.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
11.07.2012 12:42
příspěvků:3

Oká no tak snad bych to do pátka mít mohl, když u sestavení skříně maj napsaný 2 až 3 dny a monitor jim přijde už asi zabalenej takže to už jen pošlou PPLkem no dobře tak uvidim jak to skončí..

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace