Úvod > Fórum > Ostatní > Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

27.10.2015 06:12
příspěvků:18

Zdravim Vsechny,

nevi nekdo, jak dostat do PC stary photoshop CS2?? Mam dokonce i legalni CD z te doby, ktere jsem neinstaloval jeste. Ale uz to nejak nejde. Pry se to da nainstalovat nejak pres stranky Adobe, ale nedohledal jsem. Dohledat seriove cislo tedy. To, ktere je soucasti baleni nereaguje.

Diky za odpoved
Dan

27.10.2015 06:15
ověřen
příspěvků:4 972

Co znamená nějak nejde, to číslo reagovat musí.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.10.2015 06:17
příspěvků:18

Prave ze nefunguje. Nevim proc tomu tak je

27.10.2015 06:20
ověřen
příspěvků:4 972

Nemáš zapnutý Shift, CapsLk apod.? Pak jedině podpora Adobe, napsat jim tam.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.10.2015 06:25
příspěvků:18

Ja vim, ze to prave slo nekde dohledat na jejich strankach, ale nevim, ue kde to bylo prave.... Budu patrat dale. Kazdopadne dikas za odpovedi.

27.10.2015 06:27
ověřen
příspěvků:4 972

Pochybuji že tam mají produkt key, to by si to pak každý ukradl. Ale mají tam technickou podporu a ty by ti měla poradit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.10.2015 06:35
příspěvků:18

Uz jsem to nasel... neni to tedy KEY, ale moznost stazeni zdarma: http://www.zive.cz/bleskovky/photoshop-oficialne-zdarma-adobe-dava-ke-stazeni-balik-creative-suite-2/sc-4-a-167049/default.aspx

Kazdopadne tedy nevim, proc mi nejde nainstalovat ten origios. Koupil jsem ho nekdy v r. 2005 v USA a ted ho teprve rozbalil. Cislo nemaka :-(

27.10.2015 06:38
ověřen
příspěvků:4 972

To je starý, napiš jak to dopadlo, taky by se mi to hodilo. Ale mám W10 ???¨

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.10.2015 06:47
příspěvků:18

Urcite dam vedet. Vecer to odzkousim... Mam to tedy v desku z tech stranek. Mi CS2 uplne staci. A to delam s montazema docela hodne. Nove verze jsou uz treba o videich atd. To ale stejne moc lidi nevyuzije. Na fota jako takove pouzivam Lightroom a o nicem lepsim zatim nevim. A to fotim uz od mala ;)

27.10.2015 06:53
ověřen
příspěvků:4 972

Já tu mám na jednom PC které ale nepoužívám a bydlí tam pavouci také letitý fotošop. Na druhém mám postačující PaintNet a na noťasu používám on-line. Ale jen tak na úpravu fotek. Žádný umělec nejsem :-)

Na běžnou úpravu fotky, nebo na nějaké přání tohle stačí:

https://pixlr.com/editor/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.10.2015 06:54
příspěvků:18
bluespirit | 27.10.2015 06:38

To je starý, napiš jak to dopadlo, taky by se mi to hodilo. Ale mám W10 ???¨

Jinak, chtel jsem instalovat na notas. kde mam wind 8.1 tak nevim, jestli to poberou. Jinak i na desktopu mam legal wind.7 s moznosti na aktualizaci do 10. Jenom porad nevim, jestli ano, ci ne... porad ctu co to ma za nevyhody atd.... S tema sedmickama jsem uz dlouho kamos, ale stejne, kdyz mam ted novy notas s 8.1 a rovnez s moznosti aktualizace, tak nevim...

27.10.2015 06:59
ověřen
příspěvků:4 972

Každá rada drahá. Já šel z W8 na 8.1 a pak na W10. Trochu se to zpomalilo, ale jinak jsem spokojenej.

Pokud budeš upgradovat pak máš měsíc na vrácení se zpět. Pak už to nejde. A to ani přes to, že tam recovery oddíl zůstane, tak pozor!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.10.2015 06:59
příspěvků:18

Diky za radu... prubnu to a kdyztak se vratim nazpet.

27.10.2015 07:04
ověřen
příspěvků:4 972

Pak si to zkus. Dej obnovení a je tam hláška že na to máš 30 dní, pak ta hláška zmizí a máš W10.

Ono to zpočátku hodně blblo, někde nešla grafika, jinde zvuk, ale už vyšlo mnoho aktualizací a je to OK. Navíc MS má podporu na W10, takže chyby řeší okamžitě - moje zkušenost.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.10.2015 18:27
příspěvků:18
bluespirit | 27.10.2015 06:59

Každá rada drahá. Já šel z W8 na 8.1 a pak na W10. Trochu se to zpomalilo, ale jinak jsem spokojenej.

Pokud budeš upgradovat pak máš měsíc na vrácení se zpět. Pak už to nejde. A to ani přes to, že tam recovery oddíl zůstane, tak pozor!

Nazdar, tak photoshop jsem nainstaloval i do 8.1 windows. Ale musel jsem v nemcine, v te AJ verzi to nejak neslo. Kazdopadne se do PSH da v poho stahnout cestina.... zkus v tech desitkach. Snad to taky pujde :-)

27.10.2015 19:14
ověřen
příspěvků:4 972

Diky, zítra na to kouknu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.10.2015 12:40
příspěvků:18

Jo a jde to i s tou anglictinou... jeste jsem to zkousel preinstaalovat.... Cestina je potom tady treba:http://rosesworldsims.blog.cz/0906/navod-jak-dat-cestinu-do-photoshopu

22.07.2016 14:28
příspěvků:1

Ahoj, myslíte, ze pujde nainstalovat na Win 10, nebo alespoň Win 7 starý Adobe PS CS4? Na podpoře Adobe píší, že max. XP a Vista. je to možné? Děkuji, jestli byste někdo věděl odpověď, budu ráda.

22.07.2016 14:35
ověřen
příspěvků:2 090

Zkus si založit vlastní téma a nenabourávej se do cizího, notabene 3/4 roku starého? Pak se Ti určitě bude někdo věnovat.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.12.2022 19:10
příspěvků:1

Nechci nikoho zvedat ze židle, nicméně zcela laicky se zeptat musím:-) Jsem fotograf, ale z Adobe photoshop jsem dosud vůbec nikdy nepracoval, ale došlo na to, že musím před tiskem vytvořit na fotografiích ofset efekt, imitaci oněch "ďubek" z rotačních válců. Můžete mi prosím někdo sdělit co si mám koupit za photoshop aby v něm tato funkce byla, nebo se to kupuje zvlášť, nebo jak to mám nejjednodušeji vyřešit. Děkuji za trpělivost ve zcela neználkovské pozici:-)))

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace