Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Administrátorské heslo nastavené v biosu dělá problémy v CMD

Administrátorské heslo nastavené v biosu dělá problémy v CMD

23.01.2016 20:37
příspěvků:11

Dobrý den, dnes jsem si řekl že bych mohl nastavit v biosu heslo pro administrátora , pak jsem to překvapivě udělal,restartoval PC, měl jsem malé problémy se startem které jsem vyřešil a napsal jsem jen 2. příkazy které píšu jako první po snad všech problémech a stalo se toto (viz. obrázek)

Neví někdo jak to obejít aniž bych musel rušit to heslo?

23.01.2016 20:39
příspěvků:11

Jak na to tak koukám tak tady nefunguje funkce s obrázkem.. Tak tady máte log CMD :

C:WINDOWSsystem32>net view
Došlo k systémové chybě 1231.

Umístění v síti není dosažitelné. Informace týkající se řešení problémů se sítěmi naleznete v Nápovědě systému Windows.

C:WINDOWSsystem32>sfc /scannow

Windows Resource Protection could not start the repair service.

C:WINDOWSsystem32>
(obrázek skusím dát i sem)

24.01.2016 09:42
ověřen
příspěvků:2 090

Pokud vkládáš reakci, máš dole jasně napsáno: Přiložit přílohu/obrázek (POUZE K TÉMATU): Vybrat soubor Soubor nevybrán (pouze .jpg, .gif, .png)

Co je na tom složitého???

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace