Úvod > Fórum > Inzerce, bazar > AB testing

AB testing

28.05.2015 19:17
příspěvků:3

Ahoj,

pro všechny majitele eshopů a webů jsme spustili novou službu AB testingu.

Zvyšte si konverzi a použitelnost vašeho webu. Odhalte nedostatky a udělejte svůj web pro zákazníky příjemnějším.

Víc info:
http://abtest.tepira.cz

28.05.2015 19:33
ověřen
příspěvků:4 972

Jsi velký vtipálek, je nějaká možnost ověření, nebo chceš jenom korunky?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.05.2015 19:39
příspěvků:3

Jsem vtipálek
chci korunky (kdo by nechtěl)
a je možnost ověření ...

Ale aby to nebyly jen řeči na FB teď probíha akce a první 3 zájemci můžou službu vyzkoušet ZADARMO.

(BTW větší hráči už testují)

28.05.2015 20:02
ověřen
příspěvků:4 972

Proč je to podmíněno FB? Já bych to třeba otestoval.

P.S. Já korunky také chci, ale ze práci!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.05.2015 20:11
příspěvků:3

Není to podmíněno FB. Na FB jen běží kampaň.

Stačí kliknout na ECONOMY balíček na stránce, nechat na sebe kontakt a pak se dohodneme na konkrétním postupu...

Když budete v první trojce máte to FREE.

Jen pro úplnost tohle testování je služba ne nástroj.

31.05.2015 13:58
ověřen
příspěvků:4 972

Nic proti službám, za dobrou službu lze i dobře zaplatit, ale nepodmiňoval bych to testování nějakými dohodami ve smyslu zavolej a domluvíme se.

Mne osobně by to odradilo. Ale tvoje věc!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace