Úvod > Fórum > Software > Windows 7 - spořič fotografie na dvou monitorech

Windows 7 - spořič fotografie na dvou monitorech

24.08.2015 09:53
příspěvků:2

Zdravím, mám tento problém:

Spořič "fotografie" se mi ve Win 7 zobrazuje na hlavním monitoru (NTB) a části druhého (velký LCD).

Mám nastaveno "rozšíření pracovní plochy".

Jde nějak nastavit, aby se spořič zobrazoval jakkoli jinak, ale tak, aby byl ke koukání - tj. buď celý na jednom monitoru nebo celý na druhém nebo celý na obou?

24.08.2015 10:06
ověřen
příspěvků:4 972

Nejsem si jistý, ale tady asi bude záležet na velikosti té fotky.

Možná pomůže - http://www.coniseal.com/jak-nastavit-pocitac-pro-sporic-obrazovky-dva-monitor/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.08.2015 10:46
příspěvků:2

Díky za reakci.

Bylo by zvláštní, kdyby nastavení spořiče záleželo na velikosti fotky. Ale ok, může být, vyzkouším později.

K tomu článku - bohužel je tak idiotsky strojově přeložen, že je téměř nesrozumitelný.

24.08.2015 10:53
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.08.2015 10:58
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace