Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Battlefield3 / Call of Duty MW

Battlefield3 / Call of Duty MW

05.08.2015 08:46
příspěvků:3

Dobrý den, mám problém s počítačem... Momentálně mi běží na platformě WIN10 donedávna však na WIN8.1... Hlavní problém je ve hrách a to v těch zmíněných. I když mám poměrně dobrý notebook který by měl tyto hry hravě zvládnout tak mám velký problém s FPSkama... Battlefield 3 se mi strašně seká a Call of Duty MW také... I když jsem více než rok zpět MW hrál na stejném notebooku se 150 FPS tak mi najednou droply na 30- to se stalo s nějakým updatem cca rok zpět.. Přestal jsem hrát tak jsem to nějak moc neřešil ale teď bych si rád zahrál a nemůžu díky neskutečným lagum... Notebook: ASUS K55V ,Intel core i5 dualcore 2,5 GHz, RAM - 8 GB, Grafika- nVIDIA GEFORCE GT635M 2GB...

05.08.2015 08:53
ověřen
příspěvků:1 873

Teploty - prach - vyčistit, vyčistit i od dočasných souborů (ccleanerem), povypínat nepotřebné služby, vyčistit od trojanů, malwaru, bordelu (kontr. - adwcleaner, mbam, ... ), vyčistit i registry.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
05.08.2015 08:58
příspěvků:3

Notebook jsem kompletně vyčistil ccleanerem odinstaloval jsem všechny nepotřebné hry a programy vyčistil a defragmentoval disky. registry taktéž a problém přetrvává... Antivirákem jsem to projel dvakrát a nic to nenašlo... Nevím kde může být problém :-( A co se týče prachu, může to tolik ovlivnit chod počítače.. JEdna se o notebook mám ho tedy rozebírat?

05.08.2015 15:02
ověřen
příspěvků:1 873
Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
05.08.2015 17:17
příspěvků:3

Stáhnuto, spuštěno- hrozby nalezeny a vyčištěny avšak problém přetrvává... Nemůže být problém jinde? :-(

06.08.2015 11:17
ověřen
příspěvků:442

Stáni si HWMonitor, zapni ho a nějakou dobu hraj, pak se podívej na maximální teploty. Ideálně sem vložit screen.

Ke stažení třeba zde: http://download.cnet.com/HWMonitor/3000-2094_4-10793486.html

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
06.08.2015 12:19
ověřen
příspěvků:1 873

Samozřejmě může být i jinde, ohledně teplot jsem ti to psal jako první, nic nerozebírej , ale udělej tu kontrolu teplot. Pokud jsou teploty vyšší tak se to pochopitelně i seká.

A jestli jsou v pořádku pak tam bude buď ještě možná další binec, ale prozatím ty teploty...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace