Úvod > Fórum > Ostatní > Vytvoření trvalé značky na obrazovce

Vytvoření trvalé značky na obrazovce

28.07.2015 21:09
příspěvků:1

Ahoj, scháním program, který by byl schopný vytvořit značku na obrazovce, která by pak byla viditelná i v jiných programech.

Konkrétně hraju hru ve které bych potřeboval upravit vláknový kříž zaměřovače, přidat nějaké chevrony, případně křivku dálkometru.

Ve hře samotné to možné není, proto scháním externí program, ve kterém bych si to nakreslil a mohl to zobrazit přes obraz hry (buď stálou barvou - černá/bílá/zelená - nebo jako reverzní barvu podkladu).

Neslyšel někdy někdo z vás o něčem takovém, případně podobném?

Děkuji.

29.07.2015 04:17
ověřen
příspěvků:1 873

Nevím co to je za hru, ale svého času jsem hrál SE online tak vím a sám jsem měl upraven kříž zaměřovače (mám je ještě někde asi 30druhů) což bylo hráči povoleno, apod.. takže upravit to lze, už si přesně nevzpomínám na názvy programů mám dojem injector a ještě nějaký/é další programy, jenže umělci co to s nimi "uměli" si tu hru upravili až tak, že bylo třeba vytvořit program na odhalování (hackers) nekalých praktik (viděli kde jsi atd...) .

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace