Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Aktualizácia windowsu

Aktualizácia windowsu

19.07.2015 10:52
příspěvků:4

Pri zapnutí notebooku sa windows aktualizuje a nechal som to robiť celý deň a nedokončilo lepšie povedane ani sa nepohlo tak som ho vypol natvrdo a nič stále to isté ... tak som vybral baterku a taktiež nepomohlo čo mám urobiť

19.07.2015 10:57
ověřen
příspěvků:4 972

Kdybys aspoň napsal co máš za systém. :-(

Zřejmě máš nastavené automatické aktualizace. Vypni je a pak vyhledej aktualizace manuálně.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.07.2015 10:59
příspěvků:4

mám windows 7 .. ale ako ich vypnem keď sa vôbec nezapne iba aktualizuje

19.07.2015 11:03
ověřen
příspěvků:4 972

W7 moc neznám. Někde v nastavení Win Update najdeš jak to vypnout. Tady je screen z W8.1 - bude to podobné.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.07.2015 11:07
příspěvků:4

veď ale ja to nemám ako prestaviť lebo mi neukáže nič iné ako modru obrazovku a tu aktualizáciu .... dáko cez bios či by sa to nedalo

19.07.2015 11:08
ověřen
příspěvků:4 972

Když ten nb zapneš, co tam vidíš?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.07.2015 11:09
příspěvků:4

normálne sa mi zobrazí logo winodwsu na čiernej a potom s zapne modrá a tam je napísané že prebieha aktualizácia nevypínajte počítač ... ale keď to po dni ani nepohlo tak niečo je nie dobre

19.07.2015 11:09
ověřen
příspěvků:1 873

Z nabídky start, otevři update, mělo by tam být v nabídce automaticky, vlastní.

Zkus vlastní, pak by tam měla být i historie aktualizací i těch co se nezdařilo aktualizovat, se neprovedla, tak u nich zaškrtej už je neopakovat, na tyto nezdařené neupozorňovat.

--
Někdy to takhle blbne.
---

Aha, ty se nedostaneš vůbec do systému ? Zkus to odpojit od netu.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
19.07.2015 11:13
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus ihned po zapnutí mačkat opakovaně F8 a tam vyber Poslední známá funkční konfigurace.

Té šipky si nevšímej.

moderace: edit na edit
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace