Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Steam- nejdou mi přidat přátelé

Steam- nejdou mi přidat přátelé

17.07.2015 22:46
příspěvků:145

Zdravím, mám steam, na něm pár přátel a nějdou mi přidávat. KDyž si chci někoho přidat, napíše to "Nelze pozvat tohoto přítele. Váš limit pro přátele je vyčerpán". Avšak přidá si někdo mě tak to jde.

Jinak na steamu mam koupené hry. Žádné free to play.

18.07.2015 03:15
ověřen
příspěvků:2 090

A jaký je Tvůj limit pro počet přátel?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.07.2015 08:44
příspěvků:145

Kde to zjistím ? Mám tam asi 4 přátele.

19.07.2015 09:00
ověřen
příspěvků:2 090

To já nevím, Steam nevyužívám. Jen reaguji na hlášku "Váš limit pro přátele je vyčerpán". Takže někde nějaký limit být musí.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.07.2015 09:16
ověřen
příspěvků:4 972

Podpora na Steamu nefunguje, nebo nejsou tam nějaká pravidla (FAQ) kde je vše vysvětleno?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace