Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Android 5.0.2

[VYŘEŠENO] Android 5.0.2

Dotaz vyřešen reakcí: 05.07.2015 12:50

05.07.2015 12:35
příspěvků:15

Dobrý den mám 2 otázky.

1) Můj brácha má tablet a nechtěl tam Mít android 5.0.2 tak jsem zmáčkla menu a tam mi to nabídlo jestli chci zobrazovat menu normální nebo pomocí hola launcher? Tak jsem dala domeček no a pak se mu to začalo líbit ten android 5.0.2 a Já už nevím jak to dat zpátky. Ve výchozím nastavení už nemám nabídku vymazat výchozí nastavení a tak nevím jak to udělat.

2) mam samsung galaxy s 5 mini a MELA bych tam Mít už aktualizaci na Android 5.0.2 ale porad nic. Na ytb jsem našla par videí jak ho tam dostat vynucene ale to je na ME moc složíte.

Melo by se to aktualizovat samo ne ? Nevíte kdy by se to melo tak asi aktualizovat ?

05.07.2015 12:43
ověřen
příspěvků:4 972

Zkusili jste to připojit k PC a aktualizovat?

Edit: Ne to by asi nepomohlo, ale pomohlo by obnovení do továrního nastavení, ovšem s vymazáním nastavení a osobních dat. A pak to nastavit celé znovu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.07.2015 12:48
příspěvků:15

Omlouvám se za chyby, ale pisu na tabletu. A mám tam tu samozadavaci klávesnici a blbne mi to.

05.07.2015 12:50
ověřen
příspěvků:4 972

Já bych použil již zmíněné obnovení a případně aktualizace.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.07.2015 08:04
ověřen
příspěvků:1 280
muffin | 05.07.2015 12:35

Dobrý den mám 2 otázky.

1) Můj brácha má tablet a nechtěl tam Mít android 5.0.2 tak jsem zmáčkla menu a tam mi to nabídlo jestli chci zobrazovat menu normální nebo pomocí hola launcher? Tak jsem dala domeček no a pak se mu to začalo líbit ten android 5.0.2 a Já už nevím jak to dat zpátky. Ve výchozím nastavení už nemám nabídku vymazat výchozí nastavení a tak nevím jak to udělat.

2) mam samsung galaxy s 5 mini a MELA bych tam Mít už aktualizaci na Android 5.0.2 ale porad nic. Na ytb jsem našla par videí jak ho tam dostat vynucene ale to je na ME moc složíte.

Melo by se to aktualizovat samo ne ? Nevíte kdy by se to melo tak asi aktualizovat ?

1) jdi do nastavení a najdi položku plocha. Budeš tam mít na výběr pravděpodobně ze dvou launcherů. To co jste tam dali není totiž android 5.0.2, ale pouze jeho vzhled (takže jádro systému je pořád ve verzi 4.x.x)

2) S aktualizací počkej a rozhodně ji tam nedávej sama. Dělá se to přes tzv. recovery menu, které musíš do telefonu/tabletu nahrát a tím ztratíš záruku ;) Později či dříve dorazí update i na tvé zařízení.

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace