Úvod > Fórum > Hardware > Po zapnutí notebooku černá obrazovka

Po zapnutí notebooku černá obrazovka

18.06.2015 20:24
příspěvků:1

Dobrý večer, mám problém se svým notebookem Lenovo IdeaPad Z580. Poslední dobou se mi začalo stávat a nyní už je to s železnou pravidelností, že pokud notebook restartuju nebo vypnu, tak mi po opětovném zapnutí vždy okamžitě naběhne černá obrazovka a nic víc. (nenaběhne úvodní obrazovka s možností vstupu do BIOS, ale obrazovka je hned černá). Větrák běží, hdd asi taky pracuje, to ale nevím jistě, protože mám SSD. Zkoušel jsem to připojit přes HDMI na TV, ale také nic. Musím notebook několikrát třeba i 20X natvrdo vypnout a zapnout dokud se to nechytne a normálně to celé nenaběhne. Já notebook nyní proto nevypínám, ale musím ho dávat do spánku. Je mi to divné, protože kdyby byla v háji třeba grafika, tak by to vůbec nefungovalo, ale po několika tvrdých zapnutí a vypnutí se chytne a funguje. Díky za Vaše postřehy, Martin Matyáš, Cheb

19.06.2015 08:54
ověřen
příspěvků:1 873

Nejlíp asi do servisu, může to být procesorem, zákl. deskou

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
19.06.2015 08:59
ověřen
příspěvků:4 972

Tipl bych na popraskané spoje u grafického čipu - tedy servis.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace