Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Problém s DVD mechanikou zobrazuje se v ,,bezpečně odebrat"

Problém s DVD mechanikou zobrazuje se v ,,bezpečně odebrat"

01.06.2015 22:12
příspěvků:3

Ahojte,

už dva dny googlím a hraju si :-D nevíte čím by to mohlo být? DVD mechanika je interní v NTB a tohle se mi ještě u integrované mechaniky nestalo. Jinak je to Thinkpad E555 s Win7 Ultimate.

ID Hardwardu:
SCSICdRomHL-DT-STDVDRAM_GUA0N____LZ20
SCSICdRomHL-DT-STDVDRAM_GUA0N____
SCSICdRomHL-DT-ST
SCSIHL-DT-STDVDRAM_GUA0N____L
HL-DT-STDVDRAM_GUA0N____L
GenCdRom

reg.exe add "HKLMSYSTEMCurrentControlSetServicesmsahciController0Channel0" /f /v TreatAsInternalPort /t REG_DWORD /d 0x00000001

reg.exe add "HKLMSYSTEMCurrentControlSetServicesmsahciController0Channel1" /f /v TreatAsInternalPort /t REG_DWORD /d 0x00000001

reg.exe add "HKLMSYSTEMCurrentControlSetServicesmsahciController0Channel2" /f /v TreatAsInternalPort /t REG_DWORD /d 0x00000001

reg.exe add "HKLMSYSTEMCurrentControlSetServicesmsahciController0Channel3" /f /v TreatAsInternalPort /t REG_DWORD /d 0x00000001

reg.exe add "HKLMSYSTEMCurrentControlSetServicesmsahciController0Channel4" /f /v TreatAsInternalPort /t REG_DWORD /d 0x00000001

reg.exe add "HKLMSYSTEMCurrentControlSetServicesmsahciController0Channel5" /f /v TreatAsInternalPort /t REG_DWORD /d 0x00000001

Bus Number 1, Target Id 0, LUN 0
vyzkoušeno....bez účinku... :-(

02.06.2015 10:26
ověřen
příspěvků:2 090

Kecáš. Googlíš 4 dny a spoustu odpovědí jsi dostal na PC-help.

Takže piš po pravdě a možná se tu najde někdo, kdo bude vědět, jak nato!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.06.2015 10:31
ověřen
příspěvků:4 972

Zkusil si ji ve Správci odebrat a restartovat nb?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.06.2015 10:55
příspěvků:3
satam | 02.06.2015 10:26

Kecáš. Googlíš 4 dny a spoustu odpovědí jsi dostal na PC-help.

Takže piš po pravdě a možná se tu najde někdo, kdo bude vědět, jak nato!

Tak jsem byl líný přepsat z dvou na 4dny...xD důležitý je popis toho problému

02.06.2015 10:56
příspěvků:3
bluespirit | 02.06.2015 10:31

Zkusil si ji ve Správci odebrat a restartovat nb?

vyzkoušeno a nic, dokonce i nějáké univerzální drivery na mechaniku.... a pak reinstal driveru na AHCI a SMbus

02.06.2015 11:00
ověřen
příspěvků:4 972

To bude nejspíš nelegálním systémem :-(
Ještě bych zkusil sfc /scannow

https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/929833/cs

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.06.2015 11:04
ověřen
příspěvků:2 090

Ano, popis problému je důležitý, neméně důležitá jsou ale i opatření, která už jsi na základě rad z PC-helpu udělal.Tady nechodí každý na PC-help nebo taky nemá chuť tam to téma hledat, takže by nebylo od věci sem napsat, cos už všechno zkusil.

Já Ti na rovinu říkám: Zkus na PC-helpu oslovit MiliNesse, myslím, že to je člověk, který Ti umí pomoci. Sice se občas vyskytne i zde, ale bohužel velmi sporadicky...

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.06.2015 11:11
ověřen
příspěvků:4 972

VŽDYCKY je třeba napsat co všechno jsem zkusil a jak to dopadlo. Pokud se takto hledá paralelně na několika fórech, pak je v tom jenom guláš a končí to ... to už jsem zkoušel a nic ... :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.06.2015 11:25
ověřen
příspěvků:1 873

Odkdy to dělá ?
...

Ale jak jsem zahlédl tak už nějaké info jsi na dalších fórech dostal.

Pokud už máš jasno, tak můžeš dát vyřešeno.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace