Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Problém s 2 čudlíky na klávesnici

[VYŘEŠENO] Problém s 2 čudlíky na klávesnici

Dotaz vyřešen reakcí: 22.05.2015 11:38

22.05.2015 11:32
příspěvků:7

Ahoj

Na klávesnici Genius http://www.euronics.cz/image/productgallery/800x800/15773.jpg jsem si na 2 čudlíky (jedná se o šipky nahoru a napravo) vylil šťavu a teď ty 2 čudlíky se skoro vracejí nazpátek a tím pádem si to počítač vezme jako že ten čudlík držíte.

Máte nějaké tipy jak to zevnitř očistit, samozřejmě mě napadla možnost to rozebrat, ale nevím jestli bych to pak složil nazpátek :-)

Díky za tipy.

22.05.2015 11:38
ověřen
příspěvků:2 090

Jednoduchá operace: Ta dvě tlačítka úplně jednoduše shora opatrně "vyloupneš" třeba šroubovákem, pak stačí nejlépe lihem vyčistit jak ta tlačítka hlavně zespodu, tak u "protikus", ve kterém běhají a nakonec je namáčknout zpět.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.05.2015 11:45
ověřen
příspěvků:4 972

A ne že se vracejí nazpátek, ale naopak, při stisknutí se nevrací. Opravu ti popsal kolega a stačí i vlažná voda s kapkou jaru apod.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 12:06
příspěvků:7

Ok díky zkusím

22.05.2015 14:29
příspěvků:7
satam | 22.05.2015 11:38

Jednoduchá operace: Ta dvě tlačítka úplně jednoduše shora opatrně "vyloupneš" třeba šroubovákem, pak stačí nejlépe lihem vyčistit jak ta tlačítka hlavně zespodu, tak u "protikus", ve kterém běhají a nakonec je namáčknout zpět.

Díky, hotovo a překvapivě funkční :-)
22.05.2015 14:40
ověřen
příspěvků:2 090

Překvapivě ne, vím, co říkám

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.05.2015 14:49
ověřen
příspěvků:4 972

Jen aby, jít na ovocnou šťávu s lihem je přece jen těžký kalibr!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 14:52
ověřen
příspěvků:2 090

Jak víš, že nepoužil Tebou navrhovanou vlažnou vodu s troškou jaru

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.05.2015 15:03
ověřen
příspěvků:4 972

Nech to být, jistě mi rozumíš a já tobě také :-)¨

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace