Úvod > Fórum > Ostatní > Jak na Root Sony Xperia Neo MT15i - Android 4.0.4
|<<13>>|

Jak na Root Sony Xperia Neo MT15i - Android 4.0.4

20.05.2015 08:41
ověřen
příspěvků:4 972

Není tu prosím nějaký znalec. Na Android fóru jsem to nenašel, na webu jsem sice něco našel, ale zase s nefunkčními odkazy. :-(

Předem moc děkuji!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.05.2015 09:45
ověřen
příspěvků:442

Spěchám, tak toho nemohu zjistit více (možná večer), ale kámoš co se o to zajímá mne odkázal na SuperOneClick, tak to možná pomůže. :-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
20.05.2015 09:54
ověřen
příspěvků:4 972

No ano, ale to je zřejmě jen na Samsung.

Nerad bych si z toho udělal těžítko, přece jen jsem chudý důchodce. :-(

Našel jsem http://www.adrenalinezone.eu/products/ro... , ale potřebuji vědět, zda to funguje. Na nějaké pokusy si moc netroufám, ale v nejhorším to zkusím.

Krom toho mám W8.1

moderace: Znemožněno použití odkazu, který vede ke škodlivému softwaru
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.05.2015 10:55
ověřen
příspěvků:1 873

Néjak nechápu chceš rootnout fen android a píšeš krom toho mám w8.1 ?? To myslíš na pc ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
20.05.2015 11:24
ověřen
příspěvků:442

Údajně, když se to se SuperOneClick nepovede, tak se nic nestane, ale slovo ti dát nemohu.

Tady jsem našel nějaký návod v angličtině.

http://theunlockr.com/2012/10/08/how-to-root-the-sony-ericsson-xperia-neo-mt15i/

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
20.05.2015 12:02
ověřen
příspěvků:4 972

Ano na notebooku mám W8.1

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.05.2015 12:04
ověřen
příspěvků:4 972
BigVD | 20.05.2015 11:24

Údajně, když se to se SuperOneClick nepovede, tak se nic nestane, ale slovo ti dát nemohu.

Tady jsem našel nějaký návod v angličtině.

http://theunlockr.com/2012/10/08/how-to-root-the-sony-ericsson-xperia-neo-mt15i/

To jsem četl a psal jsem, že na tom cp jsem našel na webu nejsou funkční odkazy.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.05.2015 12:31
ověřen
příspěvků:1 280

Já používám iRoot. Rootnul jsem s ním třeba HTC wildfire S nebo dokonce THL T6 Pro. Připojíš telefon kabelem, klikneš na tlačítko. Ono to pozná telefon a samo rootne. Hotovo :-D

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
20.05.2015 12:36
ověřen
příspěvků:4 972

To se mi zdá až moc jednoduché, nemusím třeba povolit na Andriodu USB ladění a co jiného?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.05.2015 13:03
ověřen
příspěvků:1 280

to samozřejmě ano. Bez toho bys neudělal lautr nic. Mrkni na to a pročti si to. ;) Pak tu jsou ještě programy jako oneclickroot apod

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
20.05.2015 13:20
ověřen
příspěvků:4 972

No a právě o to samozřejmě ano mi jde, proto se zde ptám na rady.

Nerad bych to zk.... a pak se dozvěděl že jsem něco, co jsem samozřejmě udělat měl neudělal.

Návodů mám víc, ale hledám něco ověřeného, někoho kdo má zkušenost :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.05.2015 13:48
ověřen
příspěvků:1 873

Se netřep, buď se to rootne, nebo to zůstane jak je..

Najdi si jak to následě Flashnout a jdi na to :-)

---

Učítě to půjde líp než moje lenovo a taky to má dávno za sebou a fachčí :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
20.05.2015 13:51
ověřen
příspěvků:4 972

To jsem pochopitelně hledal, ale je to starej krám. Kdybych chodil ještě do práce a neměl důchod ze kterého sotva přežiju, pak by nějaký pokus omyl nebyl problém, ale tady hledám konstruktivní radu a ne nějaké dodávání odvahy k možná neúspěšným pokusům! :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.05.2015 14:17
ověřen
příspěvků:1 873

Návody tu máš, a kdyby byly xxx krát podložené stejně ti nikdo nikdy nezaručí že se to zrovna nepose... Víš jak to je.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
20.05.2015 14:30
ověřen
příspěvků:4 972

V tom případě se vracím hned ke své první otázce:

"Není tu prosím nějaký znalec."

Tyto návody jsem si pochopitelně našel sám, nicméně u jednoho nejsou funkční odkazy a u dalšího je zase v komentářích, že se to nezdařilo.

Proto hledám někoho kdo to zná a umí poradit. Že to je vždy o hubu vím, ale doufám že najdu někoho kdo má PŘÍMO s tímto telefonem zkušenost.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 15:59
ověřen
příspěvků:4 972

Tak přátelé, nyní zcela nasraně píšu následující "Když neznáte radu, neraďte!".

Předesílám že moje blbost byla, že jsem na ty rady dal.

Při stažení souboru mi začal houkat Avast a nejrychlejší řešení bylo, vytáhnout kabel. Nicméně ti šmejdi byli trochu rychlejší a mám jic tam habaděj. Zbořilo to Chrome, odpálilo YT a na dokomebty se nedostanu.

Tady ukázka z průběžné kontroly MbAm. Pochybuji že se to vyřeší!

Přeberte si to po svém.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 16:12
ověřen
příspěvků:1 280

A můžeš alespoň prozradit, který program ti toto způsobil ?

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
22.05.2015 16:22
ověřen
příspěvků:1 873

To snad není možné, co jsi stahoval?

Ješté se mi nestalo aby avast něco identifikoval a současně to pustil.

Jen za dnešek mi házel pár věcí do sandboxu, a včera jsem ho musel natvrdo vypnout, jinak by mi nic nedovolil..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.05.2015 16:28
ověřen
příspěvků:4 972

Tady je výsledek, zatím to nefunguje a měl jsem starosti spustit chrome. Mám zase práci na 3 dny a budu rád, když to zvládnu sám :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 16:30
ověřen
příspěvků:4 972

To se mi sem dostalo za necelé 2 minuty, než jsem vytáhl UTP kabel.

Který program to byl dodám, měl jsem ho v záložkách, ale už je tam 404 error.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
|<<13>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace