kritika e-shopu

06.05.2015 17:07
ověřen
příspěvků:3

Dobrý den,

prosím o kritiku e-shopu z pohledu použitelnosti:

http://www.mistrkancl.cz/
Díky

06.05.2015 18:01
moderátorověřen
příspěvků:537

Použitelné ale v mnoha ohledech se me to zdá nedodělané.

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
06.05.2015 20:12
ověřen
příspěvků:2 090

Trochu by mě odradil už název (ten "kancl", br), je jaksi "puberťácký"

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.05.2015 07:28
ověřen
příspěvků:4 972

Zkusil jsem zakoupit 2 položky, ale když mám 1. v košíku, nikde nevidím pokračovat v nákupu. Musel jsem se 2x vrátit a vybrat další položku.

Jinak dobrý.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.05.2015 08:08
ověřen
příspěvků:1 873

Je tam pokračovat v nákupu - jen kousek níže..

-------
Mrknul jsem jen zběžně, ale ...

Po grafickém i co se přehledném uspořádání, za mne ano hezké, mně se to líbí :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
07.05.2015 08:15
ověřen
příspěvků:4 972

Máš pravdu, ale dle mého názoru by to mělo být nahoře a nevnucovat lidem to co "někdo koupil".

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.05.2015 08:19
ověřen
příspěvků:1 873

To je běžná praxe, kdy je nabízeno možné příslušenství, doplňky,... je to vidět snad všude, a výše jsi na tohle nepoukázal :-)

Dobrý obchodník by to měl dělat, když ti k dopisnímu papíru nabídne (obálky) tužku, k el. přístroji kabel atd... :-)

---

A možná tím i připomene, že jsi chtěl koupit ještě néco, na co zapomeneš, už se mi to stalo, a honem jsem volal ať přibalí ještě to a to :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
07.05.2015 09:00
ověřen
příspěvků:4 972

Lidé jsou různí. Já když něco kupuji a to třeba i v Lidlu, pak vím přesně co chci a mám v zásobě i ekvivalenty, kdyby něco nebylo.

To samé na webu.

Vůbec jsem si toho "pokračovat v nákupu" nevšiml, měl jsem před očima košík, cenu a víc mne nezajímá. A je mi zcala fuk, co kupují ostatní.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.05.2015 09:24
ověřen
příspěvků:1 873

OT -

Nebudu to tu zaplácávat - byl jsem po roce dnes v penny :-) :-) více v SZ...:-) a dlouho mne tam zase nikdo neuvidí :-) neměly nastaveny ceny dle letáku, omlouváme se přijďte v deset hodin :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace