Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Integrovaná grafika

Integrovaná grafika

01.05.2015 18:45
příspěvků:3

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Někde jsem zaslechl že integrovaná grafická karta si bere svojí "paměť" z ramek. Disponuji notebookem elitebook 8470p, který má právě integrovanou grafickou kartu Intel HD 4000. Vím že to není notebook určen na hry, ale v případě že jsem si chtěl nějakou zahrát (counter strike: global ofenssive) trápil mě nízký počet fps (50-70) . Momentálně mám tedy v notebooku 4GB ram DDR3 a nyní se dostávám už k samotnému dotazu. Bylo by možné nějak výrazně zvýšit výkon, čili počet fps ve hrách tím, že bych si rozšířil RAM ? dejme tomu z 4GB na 8GB a nahradit tím externí grafickou kartu ?

01.05.2015 18:54
ověřen
příspěvků:2 090

Myslím, že ne, protože grafika si bere z paměti tolik, kolik potřebuje až k nějakému "stropu", a ten myslím u notebooku nebude nastavitelný (jako bývalo a možná ještě je u starším MB s integrovanou grafikou).

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace