Úvod > Fórum > Ostatní > Tiskarna tiskne prázdný papír

[VYŘEŠENO] Tiskarna tiskne prázdný papír

Dotaz vyřešen reakcí: 28.04.2015 17:34

28.04.2015 17:03
příspěvků:31

Ahoj,
prosím o radu.

Po 10 měsících jsem zprovoznil Canon Pixma 5250

Z pc jsem bez kabelu zadal tisknout dokument.

Z tiskárny vyšel jen prázdný papír.
Testovací stránka v údržbě také prázdná.
Provedl jsem čištění i hloubkové číštění

Vyjmul jsem staré tonery a dal opět starší, nově rozbalené tonery

Při tisknutí na notebooku se zobrazuje, že jsou tonery PLNÉ

vylézá stále prázdná stránka

vyjmul jsem hlavu a jemně vlhkým ubrouskem očistil tryksy? Ty polštářky kulaté na hlavě.

Když na nových starých tonerech přiložím papír, jsou normálně barevné i mokré.

Čím by to mohlo být?
Děkuji za rady
Jan

28.04.2015 17:21
ověřen
příspěvků:1 873

Pokud to nemáš daleko do sběrného dvora tak ji tam můžeš odnést, v opačném případě ji tam odvez :-)

---

Patrně jsou ucpané trysky, dopadl jsem také tak podobně, má se na ní tisknout minimálně tuším jednou/dvakrát za týden...

Oprava vyjde téměř stejně jako nákup nové...

Od té doby jsem si už nekoupil inkoustovou, ale laserovou ( černobílou ) :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
28.04.2015 17:30
příspěvků:31

ucpané trysky nejdou uvolnit??

28.04.2015 17:34
ověřen
příspěvků:1 873

Já jsem to nezkoušel mechanicky, třeba - zkus ..

Jen jsem se na to ptal servisáka a ten mi řekl to o té cené opravy a že se to nevyplatí .. Tak jsem ji vyhodil..při těch cenách za inkoust tonery a taky že vysychají ikdyž netiskneš, prostě náklady na stránku jsou otřesné !

Inkoustová canon pixma xxxx to byl asi můj nejhorší životní nákup co do ceny, jinak ještě horší byly už jen botasky z prodejny BAŤA - co do trvanlivosti a “reklamace“ !!!

-----

Nekupujte inkoustovky pro sem tam tisk a nekupujte boty v prodejnách BAŤA !

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
29.04.2015 09:44
ověřen
příspěvků:4 972

To je zase dotaz pro věšteckou kouli.

Viz. nadpis, tiskárna opravdu nemůže "tisknout" prázdný papír.

Canon Pixma 5250 jsem nikde nenalezl, ale našel jsem Canon Pixma MG 5250. Je to ono?

Pokud ano, pak tam zcela jistě není toner, ale inkoustová cartridg.

Další otázka je, co je myšleno tiskovou hlavou?

Zde to nejspíš bude deska s plošnými spoji, osazená součástkami. Ta se sice může ucpat, ale při takovémto chování bývá zpravidla spálená a to lze vizuálně zjistit. Pokud by to bylo jenom zaschlé, pak se to dá vyčistit.

Tady je nějaký článek.

http://www.tisknuzapul.cz/text/23-vyjede-cisty-papir-chybi-jedna-barva-tiskarna-nebyla-dlouho-pouzivana-zaschla-tiskova-hlava

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.04.2015 11:22
ověřen
příspěvků:1 873

Tak mi to nedalo a mrkni sem http://youtu.be/pEkKGBUSwNg

škoda, že to tam nebylo dřív, třeba bych tu mrchu rozchodil .

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace