Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Problém se zapojením 4 monitorů ke 2 GK

Problém se zapojením 4 monitorů ke 2 GK

06.04.2015 09:00
příspěvků:1

Zdravím

Potřeboval bych poradit s technickým problémem ohledně zapojení 4 televizí jako monitorů k jednomu pc se dvěma GK. Po zapojení JAKÉHOKOLIV 4. monitoru se vše rozběhne cca na 10 vteřin, načež druhá grafická karta jakoby padne a 2 monitory zapojené na 1. grafické kartě zčernají a freeznou. Monitory mají výstup pouze HDMI, což z grafických karet, kde jsou výstupy DVI, HDMI, DisplayPort řeším pomocí (nejspíše pasivní) redukce DP to HDMI. Snažím se vytvořit skupinu AMD Eyefinity 4 monitorů v 2x2 sestavě. Jestli jsem dobře pochopil tuto funkci, tak je potřeba mít vypnut AMD CrossfireX, neboť po jeho zapnutí vytváří z druhé GK "otroka??" a zakazuje všechny výstupy na kartě. Ovladače jsou v PC aktuální. Ještě mě napadá, že po otevření AMD Catalyst, když jsou připojeny 3 monitory a duplikovaním jednoho z nich se mi podaří připojit i 4. televizi, která se ale zobrazí jako monitor a nelze ji nastavit. Je možné rozjet pouze 3 monitory najednou i když se zobrazují v rozhraní 4. Netušíte jak rozjet všechny 4 monitory? Následně nastavit AMD Eyefinity už nebude takový problém, nyní potřebuju aby všechny 4 monitory jeli.

Díky moc za každou radu!
Sestava: http://bit.ly/1ICj8sh

Pokud se nesmí vkládat linky - omlouvám se a pro jistotu rozepisuju:

MB: ASRock B85M Intel B85

2x GK: Sapphire R7 250 Eyefinity edition 1GD GDDR5

CPU: Intel Pentium G3440
HDD: WD Blue 320GB

RAM: Kingston HyperX Savage 4GB DDR3 1600MHz Cl9

Zdroj: WhiteEnergy ATX2.2 500W

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace