Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Dell Inspiron 13z touch

Dell Inspiron 13z touch

16.02.2015 13:16
příspěvků:1

Dobrý den,

vybírám dotykový překlopitelný notebook, převážně na práci s MS Office, internet, sledování filmů, ale také potřebuji otevírat technické výkresy a sem tam nakreslit v Inventoru (2015) nějakou tu součást. Hraní her je pro mne téměř nepodstatné, ale bylo by fajn, kdyby notebook byl schopen utáhnout starší hry typu FlatOut 2, Euro Truck Simulator 2 atp. Vyžaduji kvalitnější zpracování (ne měkké plasty) z důvodu častého používání, nejlépe hliníkové šasi. Cena do 28000Kč (30000Kč strop)

Otázky na vás:

1) Je schopen tento notebook pracovat s aplikacemi typu Inventor, CAD apod. bez sekání? (je vybaven pouze integrovanou grafikou, avšak poměrně moderní a výkonnou 5500)

2) Utáhne výše zmiňované hry? (nepotřebuju nejvyšší detaily, ale aby se na to dalo aspoň dívat)

3) Co si myslíte o jeho zpracování, hlavně panty (které se mi u dosavadních strojů rozpadly (Len Y560, Len Y570, Hp Envy 15-j000ec))

4) Dell uvádí, že tato série notebooků má podsvícenou klávesnici, u specifikace u prodejce to není uvedeno.

5) Mohli byste mi tento notebook doporučit? Pokud ne, jaké jsou možné varianty?

Odkaz: http://www.alza.cz/dell-inspiron-13z-touch-d2355669.htm

Jde o model s procesorem i7-5500, 256GB SSD. Více o komponentech viz odkaz.

Děkuji za vaše odpovědi.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace