Úvod > Fórum > Software > Windows 8 nechce spustiť

Windows 8 nechce spustiť

31.01.2015 00:02
příspěvků:4

Takže inštaloval som nejaký program, catalyst tuším zrazu pc crashol a keď sa spustil vždy sa zasekol na tom loadingu, kde sa točia tie bodky a to tak že sú tie bodky zaseknuté, raz začas tie bodky ale idú, raz za 20 restartov, prípadne som zaseknuty na priprave na automaticku opravu, niekedy sa dostanem aj do nej, tiez asi tak raz za 30 pokusov, kde som skúšal napr safe mode, ktorý sa vlastne taktiež zasekol tam isto ako keby som to pustal normalne. Inak sa do safe modu neviem dostat, kedze f8 alebo teda shift + f8 doesnt work for me. Skúsil som teda riešenia ala, nabootovať to z USB, stiahol som osmicku, nainstaloval na USB, v biose nastavil prioritu bootovat z USB, no ale robi to presne to iste zasekne sa to tam isto, zaujimave. SKusil som teda windows 7 CD ktore som nasiel, to sa spusti ale zasekne sa to na ciernej obrazovke kde je " starting windows " bez nicoho ziadne logo alebo co takze je to aspon trocha ine. Naozaj neviem co s tým ked mi nejde bootovat z nicoho, ako sa mam dostat do systemu, uz fakt neviem

Kazda rada dobrá, dakujem

31.01.2015 05:49
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus to spustit ještě v poslední známé konfiguraci.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.02.2015 18:26
příspěvků:4

Skusal som uz vsetko ale nic, nakoniec sa to spustilo z HDD tak som to skusil nainstalovat ale nic, islo to nejak zvlastne a po instalacii som zase tam kde som bol tak vazne nechapem

03.02.2015 19:29
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus nabootovat hirensboot, a v něm otestovat ten HDD.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
04.02.2015 11:20
příspěvků:4

neviem co je hirensboot, no ale ked som to minule doinstaloval uz som bol aj v tom kde sa nastavuje meno pocitaca a account atď a potom sa to restartlo a zase sa to zaseklo, tak ja uz vazne neviem. Momentalne mi to hadze nejaky blue screen ala ze reovery. Your PC couldnt start properly. After multiple tries system on your pc failed to start, so it needs to be repaired Error code 0xc0000001 a bla bla.

04.02.2015 11:52
ověřen
příspěvků:1 873

Tady je http://www.slunecnice.cz/sw/hiren-s-boot-cd/

Hiren's Boot CD 15.2, ten vypálíš na cd, pak nastav boot z cd v bios, po té vyber miniwindows, a v něm otestuj ten hdd, testdiskem, crystaldiskinfem,..

---
(ta instalačka nebyla dokončena)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
04.02.2015 23:45
příspěvků:4

Takze este som to skusil nainstalovat, slo to dostal som sa dokonca na plochu ale potom bam error a vyhodilo ma to. Skusil som teda stahnut linux, tam ked dam install cierna obrazovka, z mojich skromnych znalosti by som povedal ze hard disk je KO ? ( 6 rokov ma )kedze sa instalacka loading zasekol pri linuxe, 8 (hdd) a aj 7 z dvd. Mam teda este spravit to co si mi povedal ?

05.02.2015 06:38
ověřen
příspěvků:1 873

Proto jsem psal ať ten hadr otestuješ, myslím , že je kaput.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
05.02.2015 11:56
příspěvků:6

Také se přikláním k vadnému HDD.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace