Úvod > Fórum > Ostatní > Google Chrome - vybledlé barvy

Google Chrome - vybledlé barvy

15.01.2015 14:26
příspěvků:3

Prosím Vás o radu,

nevím co jsem udělal, ale najednou mi zesvětlaly barvy na chromu. Horní lišta prohlížeče a jinak v celku počítač zobrazuje barvy správně (nic s obrazovkou), ale prostě plocha kde se zobrazují stránky načtený chromem, je taková vybledlá. Nejsou to prostě krásně syté barvy. Explorer barvy zobrazí správně, i opera, ale chrom, který bohužel nejvíce využívám, ne.

Prosím o radu, kdybyste někdo věděl co s tím, aby bylo zobrazení správné.

15.01.2015 14:54
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus jeho reinstall .

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
15.01.2015 14:59
příspěvků:3

To už jsem zkoušel.. uplně jsem to vymazal i skryty složky ruzný, ale furt nic.. Možná mám tušení, že když jsem ho nainstaloval znovu, tak to bylo dobrý než sem se přihlásil k googlu učtu a ten mi to pak zesynchronizoval do stavu, z jakýho jsem ho používal naposledy a barvy zase zbledly :-( jenže v nastavení, prostě nikde nemužu najít nastavení nákých barev.

15.01.2015 15:11
ověřen
příspěvků:1 873

Tak to znovu odinstaluj, najdi a vyhaž všechny pohrobky od chromáka (zbytky) třeba skrze hledat, smaž to, pak vyčisti registry třeba ccleanerem.

A znovu to nainstaluj.

Pokud to nepomůže tak se zkus vrátit bodem obnovy do doby kdy to bylo OK.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
15.01.2015 15:15
příspěvků:3

Moc děkuji za pomoc :-) před chvilkou jsem ale zkusil obnovit nastavení chormu v nástavení a je to už pořádku ;)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace