Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > NTB Acer Aspire 5742ZG/ Sekanie Internetových prehliadačov

NTB Acer Aspire 5742ZG/ Sekanie Internetových prehliadačov

06.01.2015 10:18
příspěvků:7

Zdravím, mám Notebook Acer Aspire 5742ZG ( 2,2 Ghz dvojjadro, 4GB RAM, Nvidia Geforce GT 520M 1 GB). Už som tu raz písal kvli probléme o prehrievaní, ten problém sa vytratil, no prichádzám s dalším. Je mi jasné že to neni žiadný herný alebo výkonný NTB, ale z ničoho nič mi začalo sekať stále Google Chrome či už som na FB alebo na YT, stále to začne po 20 minutách a potom non stop seká, toto nerobilo nechápme čo je zle, prepastoval som processor lebo som si myslel že sa prehiorevá no po prepastovaní stále seká, a velmi seká nedá sa kliknúť na jednu stránku. 3 x som preinštaloval Windows, a stále to začne sekať, neivem si rady a toto platí u všetkých prehleidačov, nechápem čo to može byť, čo sa týká takých programov ták neseká nič, ani na ploche nič, iba ten google chrome.)

Za každé rady vopred Ďakujem

06.01.2015 12:39
ověřen
příspěvků:1 873
Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
06.01.2015 16:22
příspěvků:7

SKúsil som to, zatial to ide vpohode, no budem vás ešte informovať že či to tá aj vydržalo, zatial díky moc :-)

06.01.2015 16:34
ověřen
příspěvků:1 873

Ok :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
06.01.2015 22:10
příspěvků:7

Bezpodmienečne to funguje, odvtedy ani len nesekol, dakujem ti moc, vidieť že na tejto stránke aj naozaj vedia poradiť ! :-)

07.01.2015 06:35
ověřen
příspěvků:1 873

Na tenhle nebo hodně identický problém jsem už u toho chroma v minulosti narazil,

mělo s tím dost uživatelů podobný problém, tak jsem se domníval, že už to vyřešili... :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace