Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > dell inspiron n411z nejde zapnout

dell inspiron n411z nejde zapnout

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

03.01.2015 15:48
příspěvků:4

Zdravim, mam dell inspiron N411Z a dneska se nechce zapnout. Vcera jsem ho nevypnul ale jen zavrel a dneska jsem ho zapnul a psalo to ze to ma min nez 10% baterie tak jsem zapnul nabijecku, dal f1 aby to fachcilo, dal obnovit system z rezimu spanku a najednou se vypnul. Rikal jsem si ze bude vybitej tak jsem ho nechal nabijet a po hodine a pul stejne nejde. Svetylko nabijeni sviti, ale kdyz zmacku power tak zhasne a po chvili se zase rozsviti. Nevim co s tim, neznate nekdo nejakej figl co s tim ? Dat to do servisu je ta uplne posledni moznost. Diky za pripadne rady a tipy.

03.01.2015 16:32
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus ho odpojit, vyndat i baterii a nech ho chvíli stát, pak vlož baterii a připoj napájení nech to zase pár minut nabíjet a pak to zkus zapnout.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.01.2015 18:41
příspěvků:4

Diky za reakci, ale nefunguje to :-( Vypada to ze se celej zaseknul pac kdyz podrzim power, tak kontrolka zapnuti lehce poblikava. Dirku na hard reset to nikde nema tak mi asi nezbude nic jineho nez to dat do servisu :-(

03.01.2015 18:46
ověřen
příspěvků:1 873

Ještě se mrkni do manuálu -reset .

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.01.2015 19:03
příspěvků:4

manual k tomu nemam, kdybych ho mel tak uz bych ho procet. Na netu jsem ho v cestine nenasel

04.01.2015 06:43
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus tady, ikdyž už chtějí registraci ...

http://www.ceske-navody.net/dell?page=15

(doufám, že to není jen trik jak získat dušičku :-) )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
05.02.2015 12:55
příspěvků:6

Pokud není český manuál, lze použít nějaký translátor, např. Bing a Google.

Nicméně tady to asi nepomůže. Ten nb by měl jet jenom na tu nabíječku. Je ta nabíječka zcela jistě funkční?

Pokud ano, pak vyndej baterku a nabíječku odpoj. Po té drž poctivě 3 minuty stisknuté tlačítko Power. Následně připoj JENOM nabíječku a zkus to zapnout.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace