Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Problém s instalací grafického ovladače Nvidia
|<<1>>|

[VYŘEŠENO] Problém s instalací grafického ovladače Nvidia

Dotaz vyřešen reakcí: 22.12.2014 17:15

15.12.2014 18:53
příspěvků:14

Dobrý den,

Včera jsem si chtěl nainstalovat nový update Nvidia ovladače.

Odinstalovala se stará verze a chtělo to restart.

Když jsem restartoval PC, tak se ikona účtu a myš ukázaly asi 4x větší. Později až se načetl účet, tak se ukázala instalace software ovladače, který se ale nezdařil. Když jsem se kouknul do

Správce zařízení, grafická karta se ukázala jako neznámé zařízení a ve vlastnostech bylo napsáno:

Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28)

Přístup byl odepřen.

Chcete-li najít ovladač pro toto zařízení, klikněte na tlačítko Aktualizovat ovladač.

Prosím pomozte. P.S. Systém Windows 7 Home Premium, karta NVIDIA GeForce GT220M

Předem děkuji za odpovědi.

17.12.2014 06:30
ověřen
příspěvků:1 873

Buď se zkus vrátit bodem obnovy k těm původním, nebo stáhni

http://www.slunecnice.cz/sw/driver-sweeper/ a tímto to vyčisti od zbytků z ovladače.

Po té to nainstaluj znovu, buď tu novou verzi a pokud bude zlobit, tak znovu odeber vyčisti a nainstaluj ty původní funkční, to se stává, že starší fungují lépe s danou garfikou než nové.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
17.12.2014 07:42
příspěvků:14

Děkuji za odpověď, ale driver sweeper jsem použil a nainstaloval starou verzi ovladače, ale mám odepřený přístup přes správce zařízení, a obnovit systém nemůžu protože se napíše: Nástroj Obnovení systému nelze spustit.

koukl jsem se do systému a chybí my soubor rcstrui.exe

Doufám že to půjde opravit nebo budu muset dát PC do servisu.

Předem děkuji za odpověď.

17.12.2014 12:07
ověřen
příspěvků:1 873

Spusť kontrolu
http://kuc.cz/06jzev

( musíš si nastavit oprávnění viz http://support.microsoft.com/kb/2623670/cs )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
17.12.2014 12:36
příspěvků:14

Dobrý den, pokud budu chtít Upgradovat Windows, zůstanou mi stará data? Protože nemám externí HDD a nechci o ně přijít.

17.12.2014 12:53
příspěvků:14

A nezáte nějaký program, který používá Windows body obnovení, nebo jestli nejde poslat 32bitový rstrui.exe?

17.12.2014 12:59
ověřen
příspěvků:1 873

Někam si je zazálohuj, třeba na uložto, datoid, .. jinak o nê přijdeš.

Existují úložny na netu

http://www.laterp.net/clanky/uschovny-ulozny-uploud-servery-kam-s-daty-na-webu/

(Pokud jsi měl nástroj obnovy systému vypnut, tak máš smůlu, nemá se to z čeho obnovit.)

Ještě můžeš zkusit stáhnout a nainstalovat ovladače tímto

http://magazin.stahuj.centrum.cz/slimdrivers-najde-aktualni-ovladace-pro-vas-hardware/

Popřípadě opravit systém pomocí instalačního DVD se systémem, zvolíš OPRAVU a o data nepřijdeš.

(Pokud je to notebook, mohl by mít recovery oddil pro opravu / obnovu systému do původního stavu, mrkni se do manuálu)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
17.12.2014 14:31
příspěvků:14

Děkuji za odpověď,

začalo mi fungovat obnovení systému, ale jako vždy, přístup byl odepřen. Já už si fakt nevím rady.

Jako vždy, předem díky za odpověď.

17.12.2014 16:09
ověřen
příspěvků:1 873

V čem máš odepřený přístup?

Dá se to nastavit pomocí pravé myši - spustit jako slrávce nebo

Takhle nějak

1.Klikni pravou myší na složku kterou chceš otevírat a je ti odepírán přístup.

2.Klikni na Vlastnosti
3.Klikni na kartu Zabezpečení
4.Klikni na Upřesnit (ne Upravit)
5.Klikni na kartu Vlastník
6.Klikni na políčko Upravit

7.Ve druhém okýnku si vyber nového správce práv

8.Dole odklikni zatržítko

9.Klikni pětkrát za sebou na OK až do úplného ukončení procesu

10.Máš vyhráno a složil jsi zkoušku z absolutně nejimbecilnějšího zabezpečení co Microsoft vymyslel.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.12.2014 18:12
příspěvků:14

Dobrý den,

Teď jsem zkoušel, ale instalátor se nedostane ani ke složkám, ani k registru, zkrátka= Přístup byl odepřen. Ten problém mám už rok, od té doby, co Windows Security měl špatný update.

Tím pádem mi počítač zavirovalo asi 30 virů. Všechny se mi podařilo smazat, ale zůstal odepřený přístup k registru i instalátorům. Proto nemůže obnovení obnovit systém, protože se tam nemůže zkrátka dostat. Doufám že mi rady odsud pomůžou, budu Vám hodně vděčný.

18.12.2014 19:36
ověřen
příspěvků:1 873

Hmm, tak to tedy je.

Pokud máš instalační DVD s windows tak by bylo nejjednodušší to přeinstalovat.

Nebo z toho recovery dle manuálu.

Zazálohuj data někam na net a reinstaluj, zbavíš se havěti, kterou tam beztoho ještě asi máš a budeš mít jakžtakž čisto.

....
Jinak mrkni sem:
http://kuc.cz/4nocz8

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.12.2014 19:47
příspěvků:14

Děkuji za odpověď,

Bohužel nemám instalační DVD, protože mám notebook.

A navíc mi to zablokovalo přístup k složkám Windowsu a souborům registru, ne k programům. Ty mi fungují.

18.12.2014 19:50
příspěvků:14

+Přikládám screen instalace softwaru ovladače.

18.12.2014 19:55
ověřen
příspěvků:1 873

Jasné tak z toho recovery, po záloze.

Jinak by šlo zkusit to v nouzovém režimu zazálohovat, nebo nabootovat třeba kašperský rescue disk atd.. pro vyčištění...

Ale asi už je to natolik dovrtané, že nejrychlejší a nejlepší bych udělal na tvém místě asi ten reinstal, pak zlikvidoval ten eset a nainstaloval avast.

-----
Zkoušels ten slimdrivers?
Popř. i v nouzovém režimu..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.12.2014 20:01
příspěvků:14

Ano, zkoušel jsem Slimdrivers, ale nenašlo to žádný ovladač.

P.S.: nemám instalační disk Windows.

18.12.2014 20:05
ověřen
příspěvků:1 873

Podívej se do manuálu,

měl bys v tom notebooku recovery oddíl a z toho si provedeš opravu/reinstal systému do původního stavu.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.12.2014 20:08
příspěvků:14

Myslíte že potom nepřijdu o data, protože tam mám dokumenty(důležité), fotky, výtvory přes různé programy, atd.?

18.12.2014 20:09
ověřen
příspěvků:1 873

Píšu celou dobu, že si to máš někam na net zazálohovat, ty to nečteš ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.12.2014 20:10
příspěvků:14

Čtu, ale nemám externí HDD, ani nevím kde by bylo 500 GB zdarma.

18.12.2014 20:22
příspěvků:99

Třeba uloz.to jakýkoliv torrent atd

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace