Úvod > Fórum > Hardware > potřebuji pomoc s pc

potřebuji pomoc s pc

03.10.2014 10:38
příspěvků:2

Dobrý den.

Mám závažný problém s pc, moje sestava je :

Zákl.des. gigabyte Z68AP-D3, proc. Intel core i3-2125 3,3ghz,

Ram 1x4 gb Frekv. 1600mhz od corsair, 3x2 gb Frekv. 1600mhz od značky zepelin,

HDD - western digital 320 gb /5400 ot/min, grafická karta integrovaná Intel HD 3000,

windows 7

k problému, už několik týdnu mi pc občas zamrzne jen na chviličku čištění ccleanerem moc nepomohlo ale asi před dvěma týdny se pc při spuštění nenačetl a vypsalo mi to chybu že je buď poškozen system nebo hardware. A nešlo to spustit v žádným režimu jako je nouzový , obvyklí atd.. zkoušel sem tedy opravu přes cd windows ale bez úspěchu. Pokusil sem se tedy přeinstalovat pc. To se podařilo ,ale při spuštění mi to začalo kontrolovat disk našlo to opět chybu a tak sem opakoval přeinstalaci.všechno bylo v pohodě pc šlapal první den ale druhej den se začal sekat a při třetím spuštění mi to opět vyhodilo chybu viz první obrázek zkoušel sem opravu chyb viz druhý obrázek ale neuspěšně. Při reinstalaci se mi to stane znova vydrží to přibližně dva dny a ten třetí zas ta samá chyba. Pc mám už 3 roky doma poskládán a vše bylo bez problémů reinstaloval sem za tu dobu pouze dvakrát hned ze začátku kvuli viru a potom kvuli udržbě měl sem to docela zanešeny souborama co sem nepotřeboval a pc byl zpomalen a přibližně rok a půl bezproblémů. Potřebuju poradit jestli nevíte čím to může být jestli je poškozen třeba HDD nebo paměti RAM nebo jestli může být poškozeno CD windows. Předem díky za rady.

Obrázky mi nejdou vložit tak ty chyby vipíšu:

Obr.1:

spuštění sys.wind. se nezdařilo.Příčinou může být nedávná změna Hardwaru nebo softwaru.

Postup pro odstranění problemu

Vložte instalační disk ,zvolte jazyk, dejte opravit tento počítač

Soubor: windowssysytem32configsystem
Stav 0xc00000e9

iformace: sys.wind. se nepodařilo zavest protože soubor systemoveho registru chybí nebo je poškozen

Obrázek 2
násl.možnost spouštění bude opravena:
Název: windows boot manager

Identifikátor: (9DEA862C-5CDD-4E70-ACC1-F32B344D4795)

Budou přidány násl.možnosti při spuštění

Název: windows recovery environment (obnoveno)

Cesta: recovery 8937d8d4-49a3-11e4-b9b1-b7e177c11245winre.wim

Zařízení sys.win. oddíl=D: (305143 MB)

03.10.2014 13:40
ověřen
příspěvků:1 873

To vypadá, že je kaput HDD, ale zkus to třeba ještě nabootovat z Cd hirensboot a v něm pak otestovat ten Hdd některým programem v něm obsažených..

(pokud ho nemáš tak to stáhni http://www.slunecnice.cz/sw/hiren-s-boot-cd/ a vypal http://www.slunecnice.cz/sw/active-iso-burner/ na CD )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.10.2014 19:28
příspěvků:2

Zítra to zkusím pokud se mi to povede vypálit a uvidím co zjistím jinak díky za radu

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace