Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > NTB na VŠ a něco víc?

NTB na VŠ a něco víc?

28.09.2014 16:34
příspěvků:1

Ahoj,

našetřil jsem si peníze na nový NTB (můj první) a konkrétně jde o částku asi 17 tisíc korun. V světě notebooků se vůbec nevyznám a proto jsem přišel s jednoduchými požadavky a snad nějakou radou.

[b]Co s ním budu dělat? [/b]
- psát zápisky

- pracovat s Adobe Illustratorem, Adobe PS, Miscrosoft Office

- hrát méně náročné hry (klidně na minimální detaily) alespoň s 40 fps (LoL, DoTA, CS:S, ...)

[b]Požadavky dle důležitosti:[/b]

- cenová relace do 17 tisíc kč (+ max tisíc pokud to bude dobrý poměr ceny a lepšího vybavení)

- baterie aby vydržela ideálně 6-8 hodin při psaní zápisek ve škole (lze vypnout internet u toho) - tudíž čistě word

- aby se na notebooku daly hrát méně náročné hry (League of Legends, Dota, Counter strike ... nebudu tam hrát GTA V)

- svižnější, ale nemusí to být extrém, prostě aby se nesekal

- možná trochu festovnější, kamarádovi se třeba notebook zlomil, ale mám podezření, že je to spíš tím, jak s ním zacházel

- samozřejmě WiFi, CD a DVD, USB ... a win 7 preferuji ale může být win 8

[b]TL;DR: psaní zápisek, hraní nenáročných her, do 17 tisíc kč, dobrá baterie, wifi, cd dvd usb windows[/b]

28.09.2014 17:03
ověřen
příspěvků:1 873
Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace