Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Spybot - Search & Destroy 2.4

[VYŘEŠENO] Spybot - Search & Destroy 2.4

Dotaz vyřešen reakcí: 26.09.2014 16:33

26.09.2014 14:28
ověřen
příspěvků:44

Zdravím, neví někdo, jakým způsobem lze vybrat prohlížeč pro imunizaci? Spybot najde pouze IE a druhého si ani nevšimne. IE nemám jako výchozí. Ví někdo? Díky.

26.09.2014 15:31
ověřen
příspěvků:1 873

Koukám, že to ještě používáš, před pár lety jsem to taky používal, teď už jen tak jednou či dvakrát za rok jen pro klid paranoje :-)

Ale pokud si vzpomínám tak si nejsem jist, že bych tam něco takového nastavoval, on si ty imunizace/blokace, nacpe do etc/hosts, takže to pak blokuje komplet pro všechny prohlížeče.

Všeobecně se tvrdí, že již je tento progr. za svým "zenitem",

takže ho nenechávám imunizace ani vytvářet a pokud se zapomenu tak mu je stejně po odinstalu zase vyhodím..

(během posledních tří let mi nic nenašel, či-li spoléhám na svoji obezřetnost a avast ovšem tu starší verzi 8, tu devítku ořezali a navíc i zmastili...)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
26.09.2014 16:21
ověřen
příspěvků:44

No,on je ten prográmek dobrá věc....koukal jsem na fotografie Spybot2 ve vyhledávači,co mi to ukáže a na fotkách uživatelů byly kromě IE i jiné prohlížeče,které v těch výsledcích imunizace byly uvedeny. Mám IE + Torch a Torch mi to prostě "neimunizuje" Navíc, imunizuje mi to poštovního klienta,což už vůbec nepobírám....Proto se ptám tady....nějak to tomu Spybotu2 přece musí dojít,že mám prohlížeče dva

26.09.2014 16:33
ověřen
příspěvků:44

Takže vyřešený a jen čumím...Nepodporuje

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace