Úvod > Fórum > Hardware > Problem s kurzorom

Problem s kurzorom

24.08.2014 12:52
příspěvků:2

Dobrý deň,

Približne pred týždnom som mal v oprave notebook pretože odišiel HDD a takisto aj Windows 8,bolo to v oprave opravili to zobral som to domov zapol som to šiel som rovno na fb (programy ako flash player,browsery,microsoft office a tak už nainštalovali po oprave v obchode) na fb som šiel odpisovať na spravy a ked som písal tak som sa nato potom pozrel a bolo tam všetko prekrutene všade v slovach boli ine pismenka ako mali byť deje sa mi to uplne všade v hrach v browsery a všade je to uplne otravne a hrozne napriklad ked pišem heslo tak ho nikdy nenapišem dobre lebo to vždy preskoči proste kurzor sa niekde pohne sam od seba a hned sa aj sam naklikne čiže mi zruší písanie a potom to treba zase naklikovať alebo ked je kurzor blizko nejakej reklamy tak ju naklikne aj ked teraz toto píšem tak mi to vkuse opravujem minimálne 30x musim zase nakliknuť z myškou aby to išlo...Skušal som vyberať myšku nepomohlo skušal som fn+f9 tiež nič mam podozrenie že museli niečo spraviť z touch padom v tom obchode ja už neviem som z toho zufalý je to neskutočna otrava a neviem čo s tým robiť...:-(

Ďakujem za akúkoľvek pomoc...:-(

26.08.2014 21:48
ověřen
příspěvků:84

Zdravím,

nedělal bych si s tím na tvém místě hlavu, reklamuj, seč můžeš! :-)

GIGABYTE X79-UD3, Intel Core i7-3820, Nvidia GeForce GTX 650 Ti Boost, 8GB RAM, 1TB WD Blue, Arctic - Cooling i30 Pro, BenQ XL2411T, EPSON EB-X6, Cooler Master K350, Enermax NAXN 82+ 650W, LiteOn iHAS 120, Windows 7 Professional 64-bit
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace