Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Strašné využití RAM

Strašné využití RAM

07.08.2014 18:17
příspěvků:1

Zdravím! Mám problém s tím že mám veliké využití RAM. Nevím co s tím, Měl jsem využití RAM 70% a to jsem byl jen na internetu, je pravda že hraji jednu online hru ale ta by se měla již započítávat do paměti brané internetem ne? Restartoval jsem počítač hned jsem měl využití RAM 11%, ale to beru že je to normální Antivir ATD... Stáhl jsem FireFox a nainstaloval ho zapnul jsem ho a najel si na stránky na které chodím normálně i na tu online hru. Využití bylo 30% říkám si OK. Tak jsem tedy vypnul FireFox a zapnul Google Chrome který používám skoro pořád tam kde bylo těch 70%. Zase si najedu na své stránky zapnu online hru a pořád 30%. Říkám si super! Nechám to běžet a za půl hodinu se dívám a zase kolem 50% využití, zapnu Call of Duty : Ghosts najednou využití 90% - 99%. A přestalo se mi to líbit! Ale říkám si OK Call of Duty : Ghost bere skoro 2 GB tak Call of Duty : Ghosts vypnu a myslel jsem si že po vypnutí to zase spadne na těch 30% - 50% omyl! Nespadlo po půl hodině vypnutého Call of Duty : Ghosts mám momentálně využití RAM 93%. A využitých 7,4 GB. Ale když to propočítám kalkulačkou tak mi vyjde u výkonu 393,7 MB! Já to nechápu já si už nevím rady.... Předem Vám děkuji za rady či odpovědi! :-) PS : Mohlo být malé a občastné sekání Call of Duty : Ghosts způsobeno tím velkým využití RAM?

10.08.2014 13:26
příspěvků:143

Ja v tom nechapu problem? Cod ghosts bez stahnuteho patche bere na min. pozadavky 6GB ram.V tom neni neni nic nobvykleho.webove prohlizece se zapocitavaji do Pameti RAM a je mozne,ze kazdy prohlizec maji rozdilne velke vyuziti.Mohl by jsi sem napsat hw tveho pc?

Cpu:Intel core I5 2.9GHz GPU:MSI nvidia gtx 760 2gb RAM:kingston 2×4GB,HDD:seagate 1TB deska:msi Z87-G43,case:c-tech flamingo zdroj: corsair cx600m 600w. Kontakt:tsoltes@seznam.cz,steam-tomasino132CZ
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace