Úvod > Fórum > Ostatní > Problém s internetem po přeinstalování

Problém s internetem po přeinstalování

26.07.2014 16:42
příspěvků:3

Zdravím,

na mém notebooku HP probook 4730s jsem měl problém se steamem, tak jsem přeinstaloval počítač. Po dokončení instalace cracklého windows 7 professional 64 bit nefunguje internet (když jsem klikl na vyřešit problém, chtělo to po mě drivery (install a driver for your network adapter), které jsem nenašel ani na stránkách HP nebo nevím jak přesně se jmenují). To samé se stalo i u windows ultimate 64 bit a windows home premium 64x, které byly nainstalované původně, vůbec nefungovaly. Naformátoval jsem pouze část harddisku s windows a různýma věcma, dvě části harddisku (HP tools, HP recovery) jsem neformátoval, bál jsem se že by nefungoval touchpad atd.

Díky za nápady

26.07.2014 17:51
příspěvků:5 728

Nemas drivery. Musis je stahnout z ofico hp stranek, obvykle staci drivery na chipset.

Btw. Priste bych premyslel, jestli neobetovat nejaky (cca 500-800kc) penize nez pak resit problemy. Nerikam ze je to nejak komplikovany. Ja bych taky nevymenoval brzdovy desticky u auta i kdyz je to jednoduchy ukon :-)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.07.2014 18:25
příspěvků:3

Vyzkoušel jsem ty drivery na chipset ale nijak to nepomohlo :/

26.07.2014 18:40
příspěvků:3

Jo, vyzkoušel jsem ještě jiný driver a bylo to tím :-) dík za pomoc ;)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace