Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Prasklina

Prasklina

09.07.2014 10:50
příspěvků:18

Ahoj,

mám prasklinu na displeji foťáku(síce tohle je pc forum,ale věřím že my dokážete pomoct)je to obyčejnej digitální foták 16mpx za 1500 a udělala se mi na displeji prasklina,čím to je? a može to později nějak vadit? displej není dotykový,takže noproblem, a fotky taky vpohodě,čím to je? foták mi sice spald,ale prasklina se udělala asi 2 dny potom...

09.07.2014 13:26
příspěvků:5 728

No, v ničem ta prasklina nevadí a jestli je to foťák za 1500, tak se oprava nevyplatí.

Jinak vzniknout mohla tim pádem - stačí že tam začne vznikat nějaké pnutí a prasklinka je na světě. Sám od sebe nepraskne, to by musel být prudký přechod ze zimy do tepla a naopak :-)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.07.2014 15:13
příspěvků:18

a je mžoné že když se tam těch prasklin udělá víc, tak nepojede ten displej? a vážně to nebude v budoucnu ničemu vadit?

09.07.2014 17:01
příspěvků:5 728

nevím jak ta prasklina vypadá. Jak jsem řekl, oprava se prakticky nevyplatí, takže nemá cenu to nějak řešit...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace