Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > slabé dobré hry

slabé dobré hry

13.04.2014 17:13
příspěvků:102

dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať či by mi niekto nevedel poradiť nejaké dobré hry, ktoré by mi utiahol môj PC.

PC:
procesor. AMD Athlon II X2 250
grafická. ATI Radeon HD 3000 (1024MB)

Pamäť ram. 5GB (1GB mi berie integrovaná grafická)

Hry môžu byť akčné FPS, Moba hry a podobne. Momentálne hrajem wowko a nedávno som skončil z lolkom lebo ma už nebavilo a prestáva ma už aj wowko baviť tak by som chcel nejakú dobrú náhradu. Skúšal som dotu ale tá ma bohvie ako nezaujala.

18.04.2014 01:00
příspěvků:32

Na nem muzes bezva hrat i NFS Shift to tve stare PC je vykonejsi nez muj novy notas.

20.04.2014 10:59
příspěvků:21
zerikus31 | 13.04.2014 17:13

dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať či by mi niekto nevedel poradiť nejaké dobré hry, ktoré by mi utiahol môj PC.

PC:
procesor. AMD Athlon II X2 250
grafická. ATI Radeon HD 3000 (1024MB)

Pamäť ram. 5GB (1GB mi berie integrovaná grafická)

Hry môžu byť akčné FPS, Moba hry a podobne. Momentálne hrajem wowko a nedávno som skončil z lolkom lebo ma už nebavilo a prestáva ma už aj wowko baviť tak by som chcel nejakú dobrú náhradu. Skúšal som dotu ale tá ma bohvie ako nezaujala.

Určite Counter Strike,Thief Deadly Shadows,Half Life,Wracraft 3,Command and Conquer Tiberium Wars,Command and Conquer generals,Command and conquer red alert atď.A RPG Morrowind Možno ešte Oblivion a MMORPG 4story -tá je free

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace