Úvod > Fórum > Software > Verbatim USB HDD problem

Verbatim USB HDD problem

02.04.2014 09:51
příspěvků:2

Ahoj, prosim vas velmi o pomoc.

Kupil som si Verbatim HDD 1TB. Potrebujem si surne preinstalovat windows (mam XP), lebo je slusne zavirovany, alebo poskodeny, proste stale seka, pada system a mrzne. Ale nemozem ho preinstalovat pokial si neprenesiem asi 150gb suborov na ten externy HDD.

Problem je v tom ze po zapojeni do pocitaca mi vobec nenabehne a ani neukaze v Tento Pocitac. Na spodnej liste mi vybehne tabulka ze toto zariadenie moze pracovat rychlejsie pokial ho dam do usb portu 2. Takze ho pocitac eviduje ze sa pripojil. Netusim ako sa mam do toho HDD dostat a preniest si tam subory.

Skusal som:

Pravym na tento pocitac - spravovat - sprava diskov - a tam mam len ,,C,, a nic ine.

Nikde ho porste neviem najst. Skusal som ho zasunut do vsetkych piatich portov co mam volne. Aj v zadu aj v predu a nic.

Najviac divne je ze ked ho vysuniem z portu tak v ,,tomto pocitaci,, za na sekundu objavi ,,disk D,, a potom zmizme. Ale to sa stale len ked vysuniem z pocitaca. Nechapem to.

Viete mi prosim co najskor pomoct? Je chyba v tom novom HDD? mam ist reklamovat? Alebo je chyba niekde inde? Alebo nejaky virus?

02.04.2014 09:58
příspěvků:5 728

nejlepsi bude pripojit ten hdd k jinymu pc, tak zjistis, jestli je chyba v hdd nebo v pc.

Popripade muzes zkusit live distro linuxu, napr. Ubuntu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.04.2014 10:05
příspěvků:2

Prosim ta vies mi na rychlo vysvetlit co je to live distro linuxu, napr. Ubuntu.??? A ako to mam vysusat?

02.04.2014 15:35
příspěvků:5 728

http://www.ubuntu.cz/
http://wiki.ubuntu.cz/
vše tam je, stačí se jen podívat ;)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace