Úvod > Fórum > Ostatní > Přenastavení přebytečných tlačítek myši

Přenastavení přebytečných tlačítek myši

26.03.2014 14:32
příspěvků:4

Koupil jsem si novou myš - Zalman ZM-M300.

Jsem s ní v celku spokojen ale jeden detail mi neuvěřitelně vadí - vedle levého tlačítka jsou 2 tlačítka navíc (v čemž jsem viděl zprvu výhodu). Problém je, že funkcí jsou naprosto k ničemu. Jedno tlačítko mi zajišťuje nepřetržité klikání, tz.že když ho omylem zmáčknu, navolí se vše, co nechci. Druhé mění citlivost myši, a není nic vtipnějšího než samovolně se zrychlující kurzor (podle recenzí je to výhodné pro hráče, neumím si představit, který hráč chce změnit navyklou citlivost ve kterékoliv hře)

Lze nějak změnit výchozí funkce těchto tlačítek?

26.03.2014 16:03
příspěvků:5 728

zkoušels konfigurační program, který je téměř určitě přiložen k myšce?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.03.2014 16:15
příspěvků:4

Nevím o tom, že by byl nějaký konfigurační program přiložen - respektive pokud není nainstalován v myši samotné, přiložen nebyl. Pokud je to součást softwaru v myši, nevím, jak se k tomuto programu dostat.

EDIT: Vyzkoušel jsem i jiné softwary, ale IntelliPoint myš nemůže ovládat a X-Mouse Button Control neumí upravovat daná tlačítka, má ve funkci jen klasická boční tlačítka a pohyby kolečkem do boků - Potřebuje to něco, co upravuje jakákoliv tlačítka. Složité nároky... :P

26.03.2014 19:50
příspěvků:5 728

tkus http://www.zalman.com/global/Contact/Download/SoftWare_List.php?searchType=category&CATEGORY_1=CAF21&CATEGORY_2=CAS671&SEARCHPROD=ZM-GM1

přímí link je http://www.zalman.com/DataFile/Contact/Download/ZM_GM1_Driver_20140306.zip

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.03.2014 21:29
příspěvků:4

Bohužel, ovladač k mé myši není na této stránce dostupný a uvedený ovladač (na ZM GM1) není kompatibilní s mou myší.

18.04.2014 00:58
příspěvků:32

Ja tu mysku pouzivam na macintoshi a musel jsem tedy to jedno tlacitko uplne dat pric je to zasah ale po zaruce uz to nevadi dale to samoklikani mne take pletlo nevedel jsem co se mi deje v pocitaci

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace