REPRA

25.03.2014 10:54
příspěvků:48

Ahoj, moc se omlouvám ale nenapadla mě lepší kategorie na vložení. Mám problém co se týče Repráčků a to konkrétně Genius GX Gaming SW-G2.1 1250 jde o to že repráky čas od času když nemají žádnou zátěž (tedy když mi nic nehraje) začnou jakoby chrastit/tikat člověk v tom slyší jakousi frekvenci dělá mi to jen pravý repráček, a v případě když zatlačím na satelitek jakobych to utlumil, ale v momentě kdy tlak uvolním je to opět slyšet. Nedělá to pořád takže se to dá vydržet, ale když to dělá tak třeba i hodinu v kuse je to o nervy. Nemá někdo tušení co s tím a jak se vyhnout reklamaci? Jsem velice lěnivý člověk a opětovné smotávání drátku, leštění, a balení do krabice je pro mě úplně nejhorší varianta děkuji za každou radu.

Procesor - Intel Core i5 3470 3.4GHz Paměti - 8192MB RAM Deska - GIGABYTE 990XA-UD3 Disk - Western Digital blue 750GB Mechanika - DVD/RW Grafika - AMD Radeon HD 7800 series Case - Cooler Master Elite 332 Zdroj - ACE Power 600W Black OS: Windows 7 64bit home edition Monitor: Acer s odezvou 2m/s 21cm úhlopříčka
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace