Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Mám vir nebo ne?

Mám vir nebo ne?

25.04.2017 13:54
ověřen
příspěvků:2

Zdravím,

mám problém, když zapnu PC automaticky mi naběhne prohlížeč a na něm nějaká ruská stránka plná reklam. Projel jsem PC dvěma antiviry a nic nenašly. Nevím jak se toho zbavit:-( Navíc mi par dní zpátky nabourali E-mail a mam pocit že to spolu souvisí. Máte někdo nápad jak se toho zbavit. Pomoc prosím:-)

25.04.2017 14:15
ověřen
příspěvků:2 090

Malwarebytes Anti Malware, ADWcleaner, když nepomůže, pak pc-help, sekce HJT.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
25.04.2017 14:34
ověřen
příspěvků:2

Díky moc ten první program zatím pomohl doufám že už bude klid:-)

25.04.2017 14:37
ověřen
příspěvků:2 090

To proběhlo tak rychle, že už máš i po restartu?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
25.04.2017 15:02
ověřen
příspěvků:4 972

Ty programy jsou osvědčené, ale je třeba dokončit skenování. Když použíješ i ten druhý, nic nezkazíš a jistě něco najde.

Ono to čištění je celkem časově náročné, ale je třeba to udělat pořádně. Lepší než se každou chvilku trápit nějakými otravnými věcmi.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace