Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Potřebuju pomoc- R6025.....Win thruster

Potřebuju pomoc- R6025.....Win thruster

25.04.2017 08:02
příspěvků:5

Zdravím, Mám hned dva problémy kterých bych se rád zbavil.

1. Zakoupená a nainstalovaná hra na steamu se mi sice zapne, ale když už chci začít hrát, tak přitom spadne a nahlásí chybu R6025 - pure virtual fukcion call.

2. Je jak odinstalovat Winthruster. Ten sliboval že chyby odstraní, ale nikoliv. A teď nemůžu najít soubor odinstalovat.

Mám windows 8.
Děkuju za brzkou radu.

25.04.2017 08:06
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.04.2017 08:33
příspěvků:5

Ano to je pravda, ale Gridinsoft anti-malware, je placený? Po scanu dám Fix Now a už to chce zaplatit. Není jiná možnost?

25.04.2017 08:44
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.04.2017 09:30
příspěvků:5

Kolik si tam musím nainstalovat programů? Než je všechny od instaluju? :-D nejde to ručně, prosím?

25.04.2017 09:32
ověřen
příspěvků:4 972

Nevím co myslíš, dal jsem ti odkaz na dva programy, které lze použít. Je celkem logické, že pokud mi to odstraní jeden program, druhý už nemusím používat.

Jak ručně? Samozřejmě že to jde ručně, najdi si tu škodnou v systému, v registrech a odstraň ji. V registrech ji budeš hledat týden!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.04.2017 10:02
příspěvků:5

No jde mi o to že ani jeden z nich neodstranil Winthrust.

25.04.2017 10:05
ověřen
příspěvků:4 972

To si to dvěma programy prohlédl celkem rychle, já bych na kontrolu potřeboval 3 hodiny.

Pak ti můžu jen doporučit kontrolu zde - http://pc-help.cnews.cz/viewforum.php?f=70 Tam si to vyčistíš zcela jistě, ale je to trochu práce.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.04.2017 10:10
příspěvků:5

Aha, asi jsem ty programy pochopil špatně myslel jsem, že to scanujou a smažou. první je placený (ale našel ho jako hrozbu) a druhý ho jako hrozbu nevidí.

Mrknu na ten třetí nápad. Děkuju za trpělivost.

25.04.2017 10:14
ověřen
příspěvků:4 972

Ach jo - https://www.malwarebytes.com/premium/ placený sice je, ale tobě stačí free verze. pokud to najde, tak dáš vyčistit a restartuješ PC.

Je třeba provést kontrolu až do konce!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace