Úvod > Fórum > Software > Zapnutí Bluetooth ve Win 8.1

Zapnutí Bluetooth ve Win 8.1

24.04.2017 14:45
příspěvků:46

Zdravím, máme NTB Lenovo G700 a Windows 8.1 ale nejde nám v NTB zapnout Bluetooth a nechápu proč. Prostě "tlačítko" na zapnutí Bluetooth je neaktivní, kdysi to šlo až teď po nějaké době jsem potřeboval zapnout Bluetooth a zjistil jsem, že to najednou nejde. Neví prosím někdo, proč je to tlačítko najednou neaktivní? Děkuji za rady.

24.04.2017 15:54
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus přeinstalovat ovladače.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.04.2017 11:58
příspěvků:46

Tak problém bude asi tady: Tohle mi to píše:

Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)

25.04.2017 12:03
ověřen
příspěvků:4 972

A proto to chce přeinstalovat, tím se ty údaje opraví.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.04.2017 08:20
příspěvků:46

Právě že jsem přeinstaloval ovladače a napsalo mi to, že nynější ovladač je aktuální a nic se nezměnilko, bohužel. Tak nevím jak jinak ovladače přeinstalovat. Dělám to takhle: Správce zařízení-Broadcom Bluetooth 4.0 USB-Ovladač-Aktualizovat Ovladač

Jinak nevím jak bych měl aktualizovat Ovladače, jestli je k tomu jiná cesta, tak prosím o radu jak na to,děkuji

26.04.2017 08:57
příspěvků:46
bluespirit | 25.04.2017 12:03

A proto to chce přeinstalovat, tím se ty údaje opraví.

Tak jsem zkusil přes DriverPack přeinstalovat ovladače a pomohlo to, snad jsem tím nic nezkazil, ale tlačítko Bluetooth už je nyní aktivní

26.04.2017 09:02
ověřen
příspěvků:4 972

Ono to pře Správce často nefunguje a také to tam často píše, že ovladač je aktuální. Proto je lepší stáhnout exe soubor a nainstalovat to ručně. Myslím, že už ti to pojede.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.04.2017 15:18
příspěvků:46

Tak Bluetooth je zapnutý, dokonce se mě NTB spároval s mobilem i se Soundbarem, ale stejně ten Bluetooth nějak nejede. Když chci poslat na nebo z mobilu nějaký obrázek tak to nejde odeslat a chtěl jsem třeba pustit přes Soundbar hudbu z NTB a taky to nejde i když je vše spárováno, asi ten Bluetooth je nějaký špatný, jinak nechápu proč to nejde.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace