Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Pomoc 9V střídavých na vstupu notebooku

Pomoc 9V střídavých na vstupu notebooku

02.04.2017 11:41
příspěvků:2

Ahoj.

Přítelkyně mi zapojila zdroj z externí zvukovky do notebooku a jak na potvoru to tam pasovalo .

Origo je 19V stejnosměrných a úspěšně s ním zatřáslo 9V střídavých.

Nenašel by se geniální dobrodinec , který by mi poradil co se všechno mohlo zabít a co

mám začít měnit???

Mám Asus X550VB ,i5 procesor,ramku jsem zvedl na 8GB a místo DVD mechaniky dal SSD disk128GB.

Na tu cenu to bylo celkem letadlo ,start za 18 sekund a práce fajn.Měl jsem tam zpátky windows7

Pokud s tím máte nějaké zkušenosti , budu vděčný za každou radu.

Po prvním spuštění na správném zdroji najížděl i windows , pak mi to spadlo hned i v Biosu a teď už najede logo Asus a spadne.Už nezapínám ,ale teď nemám čas to rozkuchávat.

Předem děkuji za plodné příspěvky k tématu.

02.04.2017 13:02
ověřen
příspěvků:4 972

Tady se asi s nějakou ochranou počítat nedá, protože nikdo nepočítá s tím, že by tam někdo narval AC.

Nezbývá než měřit a hledat, odejít mohlo cokoliv, záleží na tom, kam až se to AC dostalo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.04.2017 23:22
příspěvků:2

I když mně ty informace nějak nepotěšily i tak za ně moc děkuji .Vidím to tak ,že na to kouknu , ale nakonec to budu muset dát nějakému profíkovi .Potom budu rád když si z toho vytáhnu ramky a disky.To by jednoho drblo.Originál zdroj byl nachystaný před nosem na stole.Strčit do toho malý adaptér a ještě s redukcí z anglické na českou zásuvku , to prostě nechápu.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace