Úvod > Fórum > Ostatní > Program psaní perem na Lenovo X200T

Program psaní perem na Lenovo X200T

24.03.2017 20:54
ověřen
příspěvků:2

Ahoj, mám ThinkPad Lenovo X200t, kvůli jednomu programu který používám jsem ho musel nechat přeinstalovat na Windows XP a ted nemám program na psaní perem který tam dřív byl. Dalo se přez něj psát do jakéhokoli programu pomocí pera. Jednoduše řečeno- takové malé okénko které se vytáhlo z boku obrazovky . Nevíte někdo kde bych ho stáhl a nebo alespon jak se program jmenuje?

Moc díky za radu Ruda

25.03.2017 00:35
ověřen
příspěvků:4 972

Tomuhle fakt nerozumím - !Dalo se přez něj psát do jakéhokoli programu pomocí pera."

Mohlo by to být - http://notebook.cz/clanky/kratke-zpravy/2015/0513-lenovo-writeit-software-psani-perem

Nicméně na XP nic podobného fungovat nebude. XP je na dnešních zařízeních nesmysl.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.03.2017 10:38
ověřen
příspěvků:2

Našel jsem obrázek.Bylo to takové okénko co v něm je napsáno Robot...

26.03.2017 11:04
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace