Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > DVI-D (male) do DVI-D (male)

DVI-D (male) do DVI-D (male)

12.02.2017 10:47
příspěvků:6

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak můžu propojit grafickou kartu s monitorem, když mají oba vstup/výstup DVI-D male. VGA je obsazeno druhým monitorem. HDMI je volné. Asi jsem špatně hledal, ale nemůžu najít redukci ani kabel, abych je mohl propojit. (Oba dva monitory mají VGA a DVI (male)

Monitory jsou: BenQ GW2270, Philips 247E4

Grafická karta:GeForce GTX 750Ti (msi)

12.02.2017 11:13
ověřen
příspěvků:4 972

Jaký máš kabel?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
12.02.2017 11:50
příspěvků:6

Jen VGA

12.02.2017 12:35
ověřen
příspěvků:2 090
Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
12.02.2017 13:36
příspěvků:6

Koupil jsem si redukci s úplně stejným zakončením jak zde uvádíš, ale ta tam nešla...

12.02.2017 14:53
ověřen
příspěvků:2 090

1. Nemohl jsi koupit redukci s "úplně stejným zakončením", protože redukce DVI - VGA má navíc kontakty pro analogový signál, takže není divu, že do tvé GK nejde. Musel bys koupt převodník DVI - VGA, což je vzhledem k ceně a degradaci digitálního signálu nesmysl.

2. Když máš na kartě i monitoru konektory DVI-D, je nejjednodušší koupit DVI kabel a propojit GK s monitorem přímo. Navíc je to i nejlevnější a logické řešení.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
13.02.2017 17:01
příspěvků:6

Děkuji za radu. Určitě zkusím ten kabel. Uvažoval jsem nad tím, ale nebyl jsem si jist, jestli to bude fungovat.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace