IP adresa

06.02.2017 18:27
příspěvků:6

zdar. Mám otázku či je možné aby nejaká internetová stránka(v tomto prípade stávková kancelária) dokázala zistiť na aké ip adresy som sa v minulosti pripájal na notebooku

06.02.2017 18:33
ověřen
příspěvků:4 972

Ano, ta to vidí

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.02.2017 18:35
příspěvků:6

dakujem

06.02.2017 18:37
příspěvků:6

nedá sa to nejakými softwerovýmy fintami spravit tak aby to nezistili?

06.02.2017 18:43
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus proxy -poradí Google, ale podvádět se nemá!

Každý server kam se přihlášíš vidí adresu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.02.2017 18:45
příspěvků:757

Můžeš zkusit Tor
https://www.torproject.org/

06.02.2017 19:15
příspěvků:6
bluespirit | 06.02.2017 18:43

Zkus proxy -poradí Google, ale podvádět se nemá!

Každý server kam se přihlášíš vidí adresu.

to mi je jasné že každy server vidí ip adresu ale pýtam sa či možu zistiť cez ake ip adresy som v minulosti chodil na net

06.02.2017 20:19
příspěvků:6

Este raz sa opytam lebo som to asi trochu zle napisal

Mám otázku či je možné aby nejaká internetová stránka(v tomto prípade stávková kancelária)dokázala zistiť cez aké ip adresy som sa v minulosti pripájal na net z mojho notebooku ked sa na tej stranke zaregistrujem???

06.02.2017 20:28
příspěvků:757

Záleží na provozovateli serveru, ale není problém logovat historii přihlášení společně s IP adresou.

06.02.2017 21:16
příspěvků:6

Neviem či sa úplne rozumieme tak napíšem o čo mi ide. Mám dva notebooky, notebook A a notebook B. Na net som chodil cez rovnaku domacu wifi sieť. Cez notebook A som sa prihlasoval na účet v stavkovej kancelári. Teraz si potrebujem spraviť nový účet v tej stavkovej kancelári,kde musim mať novú ip adresu a iný notebook. Vyriešim to tak že sa tam zaregistrujem cez notebook B a spravim si hotspot z mobilu.a teraz otázka. Dokáže nejakým sposobom tá stavkova kancelaria zistiť že ten notebook B je moj aj napriek tomu že som prihlásený s inou ip adresou? Dokážu nejako zistit že ten notebook B bol v minulosti pripojený na rovnakú wifi ako notebook A? Dakujem za každú odpoveď

07.02.2017 07:08
ověřen
příspěvků:4 972

Dokáže, ale nikdo to zjišťovat nebude.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.02.2017 07:10
příspěvků:757

Pokud se registruješ pod jinou IP adresou, falešným jménem a e-mailovou adresou, těžko budou spojovat ty dvě registrace. Smazal bych i historii v notebooku (cookies). Museli by logovat a porovnávat nějaký ID hardwaru, MAC adresy apod.

Pokud bude na účtu podezřelá aktivita nebo spáchán podvod, není však problém osobu dohledat.

07.02.2017 07:14
ověřen
příspěvků:4 972

Souhlasím, takových lidí je mnoho a nějaká kontrola přichází v úvahu, pokud je na účtu nějaký průšvih.

Jen bych dodal, že to není tak jednoduché jak nám v TV ukazuje CSI Miami

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace